Nóż składany Walther Pro Silver Tac 440C (5.0789)

129,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Nóż składany Walther Pro Silver Tac 440C to nowa generacja popularnego foldera taktycznego, w którym zastosowano głownię ze stali nierdzewnej 440c ze wspomaganym rozkładaniem, antypoślizgową rękojeść oraz awaryjny zbijak do szyb.


Walther Pro Silver Tac 440C to nóż taktyczny wyposażony w głownię o profilu spear-point, wykonaną ze stali nierdzewnej 440C, łatwej w ostrzeniu i długo utrzymującej ostrość roboczą. Ostrze rozkładane można łatwo rozłożyć jedną ręką za pomocą dwustronnego kołka oraz zastosowaniu mechanizmu wspomagania, który po minimalnym podniesieniu głowni do góry wykonuje resztę pracy za nas. Po rozłożeniu klingi jest ona pewnie blokowana za pomocą sprawdzonej blokady liner-lock.


Nowa wersja Walther Pro Silver Tac 440C posiada polimerowe okładziny wzmacniane włóknem szklanym, o doskonałej przyczepności i ergonomii.

W zakończeniu rękojeści znajduje się zintegrowany zbijak do szyb oraz otwór na linkę lub oplot z paracordu. Klips może być montowany po obu stronach noża, co gwarantuje wygodne użytkowanie osobom prawo- i leworęcznym.

W zestawie znajduje się nylonowy pokrowiec pozwalający przenosić nóż przy pasie.


Walther Pro Silver Tac 440C to efektowny folder taktyczny, który sprawdzi się jako nóż codziennego użytku, stanowi również doskonały pomysł na prezent dla miłośnika militariów.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Umarex/ Walher
Stal nierdzewna: 440C
Materiał rękojeści: polimer
Blokada: Liner Lock
Długość całkowita: 195 mm
Długość głowni: 80 mm
Masa: 131 g
Opinie
zamawiam Zamknij