Naczynia turystyczne SILVA Dine Duo Kit turkusowe

99,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Przy wyprawach na łono natury wcale nie musimy zapominać o luksusach dnia codziennego – poza niezbędnym sprzętem survivalowym warto też zaopatrzyć się w dostosowaną do sytuacji zastawę, taką jak turystyczne naczynia Silva Dine Duo Kit. Zestaw dla dwóch osób, który przedstawiamy w naszej ofercie, został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Naczynia są bezpieczne, nie stwarzają ryzyka zatrucia, co zawdzięczają wysokim standardom firmy Silva. Ponadto są wyjątkowo wytrzymałe – trzeba się naprawdę bardzo postarać, aby rozbić taki talerz lub kubek. Lekkie i wygodne w przenoszeniu dzięki możliwości wygodnego ich spakowania, umilają posiłek także prostym, eleganckim wyglądem i modnym turkusowym kolorem.

Najważniejsze cechy zestawu to:
- trwałość naczyń,
- zwiększenie wygody użytkownika dzięki możliwości zawieszenia kubka na specjalnej płytce wystającej z talerza,
- zredukowanie ilości elementów zestawu do minimum dzięki połączeniu sztućców – z jednej ich strony jest widelec, z drugiej – łyżka.

Zestaw naczyń turystycznych Silva Dine to niezbędny element wyposażenia biwakowego wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę życia nawet będąc daleko od cywilizacji. Wygodne w użyciu, łatwe w myciu i wygodne w przenoszeniu naczynia i sztućce Silva stanowią gwarant udanego posiłku w środku leśnej głuszy, na szczycie góry czy w jakimkolwiek innym miejscu nieskażonym ingerencją industrializacji. Elegancki projekt i solidne wykonanie gwarantują wygodę podczas posiłku oraz przyjemność z korzystania z wysokiej jakości polowej zastawy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

 - producent: Silva
- wymiary: 74 x 219 x 200 mm
- zakres temperatur: -20°C - +60°C
- tworzywo: PP+MF/Tritan™/TPE
- masa: 552g
Opinie
zamawiam Zamknij