Lornetka Delta Optical Voyager II 16x50 (DO-1506)

239,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Dla wytrawnego turysty i przyrodnika zarazem, dobra lornetka jest niezbędnym narzędziem do podziwiania pięknych pejzaży oraz obserwowania na żywo fascynującego świata dzikich zwierząt. Dobierając jej parametry, trzeba znaleźć kompromis pomiędzy wagą a w miarę dużym powiększeniem. Niewielka waga ma znaczenie podczas dalekich wędrówek, odpowiednie powiększenie jest istotne w czasie prowadzenia obserwacji zwierząt.

Najlepsza lornetka spełniająca te kryteria to Delta Optical Voyager II 16X50. System optyczny Porro w połączeniu z wysokiej jakości soczewkami, zapewniają bardzo dobry, kontrastowy obraz. Przy powiększeniu 16x urządzenie zapewnia również wystarczająco szerokie pole widzenia, umożliwiające szybkie odnalezienie poruszających się obiektów. Konsekwencją dużego powiększenia jest obniżenie jasności obrazu, dlatego model 16x50 gwarantuje najlepsze parametry obserwowanych obiektów w ciągu dnia. To Lornetka turystyczna o wyjątkowo dużym powiększeniu, pozwalająca nie tylko cieszyć się z podglądania natury, ale również dająca radość z obserwacji innych odległych obiektów, na przykład przelatujących na dużych wysokościach samolotów.

W celu zapewnienia większego komfortu użytkowania, obudowa urządzenia powleczona jest miękką gumą, gwarantującą pewny uchwyt podczas prowadzenia obserwacji.

Podstawowe zalety lornetki:

 • Ergonomia
 • Niewielka waga
 • Duże powiększenie
 • Dobry i wyraźny obraz
 • Wystarczająco szerokie pole widzenia
 • Obudowa pokryta gumą
 • Model Delta Optical Voyager II 16X50 to dobra lornetka turystyczna przeznaczona dla wędrowców kochających przyrodę. Solidnie wykonana, ergonomiczna, wygodna. Jeżeli kochasz kontakt z naturą i lubisz podglądać zwyczaje dzikich zwierząt - nie tylko na ekranie telewizora, to z pewnością jest przeznaczona dla Ciebie.

  Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  - model: 16x50
  - powiększenie: 16x
  - średnica obiektywu: 50 mm
  - pryzmaty: K-9 (porro)
  - pole widzenia na 1000 m: 61 m
  - rozdzielczość: 5.6"
  - waga: 800 g
  Opinie

  Możesz być takżezainteresowany produktami

  zamawiam Zamknij