Lornetka Delta Optical Voyager II 12x50 (DO-1505)

229,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły

Ogromną frajdą dla każdego turysty lubiącego piesze wycieczki jest możliwość podziwiania mijanych krajobrazów zarówno z daleka jak i z bliska. Aby widzieć więcej i dalej, przy pakowaniu plecaka nie należy zapomnieć o zabraniu odpowiedniej lornetki. Jednak nie każde urządzenie nadaje się na takie eskapady. Jeżeli ma wejść w skład turystycznego wyposażenia, musi być lekkie i nie może zajmować zbyt wiele miejsca.

Lornetka Delta Optical Voyager II 12X50 spełnia te warunki. To dobra lornetka turystyczna. Jest niewielka, ergonomiczna i waży 800 gramów. Posiada 12 krotne powiększenie, optymalne do podziwiania krajobrazów. Jest to najlepsza lornetka właśnie do takich zastosowań, ponieważ zbyt duże powiększenie powoduje drgania obrazu nawet przy niewielkim ruchu ręki. Dlatego konieczne jest wówczas korzystanie z podpórki, o którą w drodze może być trudno. Duży, jasny obiektyw daje również możliwość korzystania z tego urządzenia o zmroku. To bardzo dobra Lornetka turystyczna, dzięki niej poczujesz się bezpieczniej mając możliwość odnalezienia docelowego miejsca nawet, gdy robi się ciemno. Zastosowany system optyczny Porro zapewnia bardziej kontrastowy i jasny obraz, daje również wrażenie większej trójwymiarowości. Obudowa pokryta jest miękką gumą, dzięki czemu pewnie trzyma się w dłoni. Duże pole widzenia ułatwia orientację w terenie dzięki możliwości obserwacji większego obszaru. To duże ułatwienie podczas pieszych wędrówek.


Podstawowe zalety lornetki:

 • Ergonomia
 • Niewielka waga
 • Optymalne powiększenie
 • Jasny obiektyw
 • Dobra rozdzielczość
 • Szerokie pole widzenia
 • Obudowa pokryta gumą

 • Jeżeli planujesz wypad na łono natury i chcesz widzieć więcej, koniecznie zabierz ze sobą odpowiednią lornetkę. Lornetka Delta Optical Voyager II 12X50 to bardzo dobry kompromis pomiędzy ceną a jakością. Z pewnością widoki podziwiane dzięki temu urządzeniu na długo pozostaną w pamięci.

  Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  - model: 12x50
  - powiększenie: 12x
  - średnica obiektywu: 50 mm
  - pryzmaty: K-9 (porro)
  - pole widzenia na 1000 m: 87 m
  - rozdzielczość: 5"
  - waga: 800 g
  Opinie

  Opinie o Lornetka Delta Optical Voyager II 12x50 (DO-1505)

  POLECAM WSZYSTKIM
  Lornetka szybko dotarła po zamówieniu, dzisiaj zabieram ją na wycieczkę :)
  Ocena
  Jędrzej (Dodano 05.04.2013)
  Dodaj swoją opinię

  Możesz być takżezainteresowany produktami

  zamawiam Zamknij