MFH

MFH
 

MFH - odzież i sprzęt militarny

Max Fuchs, w skrócie MFH to niemiecka firma założona w 1981 roku w Hinterschmiding, będąca jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów odzieży i sprzętu militarnego, survivalowego, turystycznego oraz rekreacyjnego. Szeroka oferta obejmuje ponad 1000 produktów, w tym również odzież i sprzęt z demobilu, a także produkty na zamówienie.

Max Fuchs, w skrócie MFH, to niemiecka firma założona w 1981 roku w Hinterschmiding, będąca jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów odzieży i sprzętu militarnego, survivalowego, turystycznego oraz rekreacyjnego. Szeroka oferta obejmuje ponad 1000 produktów, w tym również odzież i sprzęt z demobilu, a także produkty na zamówienie. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki przekrój produktów MFH, w tym między innymi etui wodoodporne, manierki, kuchenki turystyczne, noże, a także różnego rodzaju niezbędniki.

MFH to firma o długiej tradycji, kojarzona z najwyższą jakością wykonania. Wśród oferty marki znajdziesz większość sprzętów niezbędnych do kompleksowego wyposażenia się na turystyczne i wyczynowe wyprawy. Gotowe niezbędniki survivalowe uwzględniające między innymi kompas, lusterko i krzesiwo pozwolą ci poczuć się bezpiecznie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 83

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 83

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3