Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MAGIC THERM

MAGIC THERM
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Ogrzewacze chemiczne powinny stać się koniecznym wyposażeniem plecaka każdego turysty, który wędrują zimą. Magic Therm zapewni możliwość rozgrzania się w każdej sytuacji. Podróżuj komfortowo nawet przy minusowej temperaturze, korzystając z tych niezwykle użytecznych gadżetów. W ten sposób już nigdy nie będziesz trząsł się z powodu niskich temperatur!

Magic Therm: renomowana marka na polskim rynku

Poznaj kolejną markę, która udowadnia, że na polskim rynku można znaleźć wielu przedsiębiorców, którzy wiedzą, co robią. Magic Therm działa od 1994 roku, skupiając się na korzystaniu z nowych technologii, aby zapewnić swoim klientom ciepło każdego dnia. Z marką współpracują m.in. GOPR i TOPR, wykorzystując ich produkty w trakcie akcji ratunkowych.

Kompresy ogrzewające to ciepło płynące prosto z natury, bez użycia prądu, czy innych źródeł zasilania. Z ich pomocą będziesz mógł ogrzać się w każdym miejscu, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Liczby ich zastosowań nie brakuje. Mogą być wykorzystywane także w warunkach domowych, np. do rozgrzania się w czasie choroby.

Koniec z przemarzniętymi stopami. Wykorzystaj ogrzewacz

W trakcie zimowych wędrówek to zwykle właśnie nogi najszybciej zaczynają odczuwać zmęczenie oraz panujący wokół mróz. W końcu są najdalej oddalone od serca, co może utrudniać prawidłowe krążenie w ekstremalnych warunkach. Dlatego gdy wybierasz się w podróż, koniecznie skorzystaj z kompresów chemicznych, które zapewnią odpowiednią temperaturę i komfort. Nietoksyczne dla środowiska wkładki do butów tego typu szybko rozgrzeją ciało nawet w najchłodniejsze dni.

Doceń siłę ciepła płynącego z natury i nie daj się zimnu

Hipotermia doprowadza do śmierci ludzi każdego roku. Zbyt niskie temperatury nie pozwalają na odpowiednie funkcjonowanie ludzkiego organizmu i są bardzo trudne do przezwyciężenia. Jednak wraz z Magic Therm staje się to możliwe. Proste w użyciu ogrzewacze szybko staną się towarzyszem każdej zimowej wędrówki. Zadbaj o swoje zdrowie w zimowym okresie, zwłaszcza jeśli wybierasz się na ryzykowną wyprawę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com