Ogrzewacz chemiczny stóp - rozmiar 40-43

59,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Podgrzewacz chemiczny w formie wkładki do obuwia.
Prosty w użyciu całkowicie bezpieczny ogrzewacz chemiczny Magic Therm.
To umieszczony w wytrzymałym pojemniczku PVC roztwór tiosiarczanu sodowego. Nietoksyczny i nieżrący nieszkodliwy dla środowiska. Działanie tego ogrzewacza jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć mocniej aktywator znajdujący się w ogrzewaczu, aby nastąpiła reakcja chemiczna, która zacznie wyzwalać ciepło.
Ogrzewacz działa od 20 minut do 2 h w zależności od wielkości. Podczas użycia w bucie ciepło to będzie sie ulatniać znacznie dłużej. Magic Therm jest wielokrotnego użytku. Wystarczy po użyciu wstawić go do gotującej się wody na okres kilku minut by odzyskał swoje właściwości grzewcze. Czynność taką można wykonywać niezliczoną ilość razy.
Ogrzewacz tego rodzaju ma zastosowanie w turystyce, survivalu, wędkarstwie oraz we wszystkich sportach zimowych lub innych gdzie istnieje potrzeba ogrzania zmarzniętych stóp. Nie zalecamy poruszania się z tymi ogrzewaczami gdyż można się przez to nabawić odcisków. Ale na łowienie na lodzie lub podczas polowania na zasiadkę będzie to znakomite wyposażenie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Podgrzewacz chemiczny w formie wkładki do obuwia.
Rozmiar męski 40-43.
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij