Maczeta GERBER KUKRI

249,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły

Marka Gerber pewna najwyższej jakości daje 25 lat gwarancji na wszystkie Swoje produkty !

Maczeta GERBER KUKRI to zmodernizowane narzędzie survivalowe, które bezpośrednio nawiązuje do klasycznej maczety stosowanej w centralnej Azji do karczowania, rąbania drewna oraz innych prac gospodarczych. 

Masywną głownię o długości 305 mm, wykonano z trwałej stali nierdzewnej 1050, pokrytej czarną warstwą antykorozyjną. Wykorzystana stal węglowa dobrze utrzymuje ostrość, łatwo ją naostrzyć w terenie, a dzięki wysokiej elastyczności jest również odporna na odkształcenia.

Środek ciężkości głowni został przeniesiony na jej zakończenie, co w połączeniu z wybrzuszonym ostrzem powoduje, że maczeta posiada doskonałe właściwości tnące, a w samą pracę nie musimy wkładać zbyt wiele energii.

Ergonomiczną rękojeść maczety GERBER KUKRI wykonano z elastycznego tworzywa, dobrze tłumiącego wstrząsy, oraz zapewniającego pewny i wygodny chwyt. Chwyt jest na tyle długi, że z powodzeniem może dwuręcznie operować maczetą. W zakończeniu chwytu znajduję się otwór, przez który przewleczona jest linka zabezpieczająca. Do transportu maczety przy pasie służy wzmacniany pokrowiec wykonany z balistycznego nylonu, odpornego na udar mechaniczny i działanie pleśni.

GERBER KUKRI godnie nawiązuje do azjatyckiego oryginału i polecana jest każdemu, kto szuka wytrzymałego narzędzia do pracy zarówno w terenie jak i na działce czy ogrodzie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Gerber
- materiał rękojeści: Gator grip rubber
- stal nierdzewna 1050
- długość całkowita: 483 mm
- długość głowni: 305 mm
- waga: 499 g ( z pochwą )
- pokrowiec z nylonu balistycznego

Opinie

Opinie o Maczeta GERBER KUKRI

maczeta Cold Steel Kukri W/sheath - stal
maczeta Cold Steel Kukri W/sheath
- stal węglowa 1055
- czarne pokrycie antykorozyjne
- rękojeść: tworzywo sztuczne
- długość głowni: 330 mm
- długość całkowita: 457 mm
- waga: 454 g
kosztuje 89zł to po co przepłacac tylko za nazwę
Ocena
Andrzej (Dodano 19.08.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij