Luneta celownicza Bushnell Engage 2.5-15x50 (RE2155BS9)

1 999,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wysokiej jakości luneta celownicza z serii Bushnell Engage wyposażona w duży obiektyw o średnicy 50 mm oraz zmiennym powiększeniu 2,5-15x. Optyka zapewnia jasny i czysty obraz, bardzo dobrą ostrość oraz wysoką rozdzielczość.

Celownik wyposażono w krzyż 4A z czerwoną kropką z trzema belkami umożliwiającymi sprawne i szybkie namierzania celu. Tubus o średnicy 30 mm zapewnia niezawodność i trwałość skutecznie chroniąc układ optyczny przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Zaletą wartą podkreślenia jest również wysoki zakres regulacji paralaksy od 100 m do nieskończoności oraz możliwość regulacji położenia krzyża w pionie i w poziomie. Boczna wieżyczka do regulacji paralaksy daje możliwość szybkiego skorygowania ustawień lunety bez potrzeby odrywania oka od okularu - SPA (Side Parallax Adjustment).

Zastosowane technologie:

- FMC (Fully Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- EXO Protection: zaawansowana powłoka ochronna uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody, kurzu i odporna na zarysowania co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

- Water Proof: tubus lunety został wypełniony suchym azotem i uszczelniony za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni lunetę odporną na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.

- UWB (Ultra Wide Band Coating): dodatkowa powłoka antyrefleksyjna zastosowana na wszystkich soczewkach.
Luneta spełnia normę wodoodporności IPX7 (zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra).

- Tool-less Zero Reset: pierścień na wieżyczce do zerowania ustawień paralaksy bez potrzeby użycia narzędzi.

- Locking Turrets:
odporny na wstrząsy mechanizm blokujący i zabezpieczający ustawienie wieżyczek do regulacji podczas przenoszenia karabinu.

   


Dane techniczne
Powiększenie: 2,5-15
Średnica obiektywu: 50 mm
Pole widzenia (m/ 100m):
-12,8 m dla 2,5x
-2m dla 15x
Regulacja krzyża (1 klik): 1/10 MIL
Waga: 774 g
Średnica tubusu: 30 mm
Długość całkowita: 340 mm
Odległość od oka: 92 mm
Krzyż: 4A
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij