Latarka ręczna Fenix E30R (039-386)

319,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Fenix E30R to długo oczekiwana latarka codziennego użytku o imponującym strumieniu światła 1600 lumenów, z funkcją ładowania akumulatora za pomocą magnetycznego portu USB oraz wygodną obsługą za pomocą bocznego włącznika.

E30R to wspaniała latarka EDC, na którą czekało wielu fanów marki Fenix. Wszystko za sprawą potężnego strumienia światła, niesamowitej funkcjonalności w codziennym użytkowaniu oraz wydajności, która zapewnia wygodny system ładowania.

Tubus latarki wykonano z anodowanego aluminium lotniczego, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia oraz solidność konstrukcji. Dzięki poprzecznemu moletowaniu powierzchni, latarka nie wyślizguje się z dłoni, a jej chwyt jest dobrze wyczuwalny.

Latarka mierzy zaledwie 99 mm, z baterią waży około 100 g, dlatego może nam stale towarzyszyć w codziennej aktywności.

Źródłem światła jest dioda nowej generacji LUMINUS SST40 LED, emitująca maksymalny strumień światła 1600 lumenów na dystansie aż 203 m. Chłodno-neutralna barwa światła ogranicza zmęczenie oczu, zapewnia bardziej naturalne oddawanie kolorów oraz lepszą widoczność detali.

W latarce zastosowano zmodyfikowaną soczewkę kolimacyjną o grubości 3 mm oraz reflektor orange peel, które powodują, że strumień światła jest równomiernie rozproszony i wydajnie oświetla centrum oraz boki sceny przed nami.

Użytkownik ma do dyspozycji 5 trybów pracy światła stałego oraz tryb błyskowy (strobo). Wszystkie czynności związane z obsługą latarki tj. włączaniem, wyłączaniem oraz zmianą trybów obsługiwane są za pomocą jednego bocznego przycisku, wykonanego ze stali nierdzewnej.

Przed przypadkowym włączeniem latarki podczas transportu, chroni podwójne zabezpieczenie tj. blokada przycisku (aktywowana szybkim podwójnym kliknięciem) oraz metalowy klips, który po obróceniu uniemożliwia aktywację latarki.

Fenix E30R może być zasilany za pomocą znajdującego się w zestawie akumulatora ARB-L18-3500 lub dwóch jednorazowych baterii CR123.

Dużą innowację stanowi możliwość ładowania akumulatora (bez wyciągania z latarki) za pomocą portu USB oraz magnetycznego kabla. Po zbliżeniu magnetycznego kabla do gniazda wtyczka zostaje automatycznie podpięta do portu.

Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, chroni port i kabel przed uszkodzeniem mechanicznym (wyszarpnięcie) oraz wyklucza konieczność każdorazowej kontroli czy wtyczka została prawidłowo podpięta.

Dzięki zastosowaniu klipsa latarkę można łatwo zamocować na pasie, plecaku, a także na daszku czapki w roli improwizowanej czołówki.

W latarce E30R znajduje się także diodowy 4-stopniowy wskaźnik poziomu baterii, zabezpieczenie przed przegrzaniem i odwróconą polaryzacją oraz funkcja ostrzegania o niskim poziomie akumulatora.

Latarka ma wysoką klasę szczelności IP68, jest zatem odporna na pełne zanurzenia wodzie na głębokości 2 m oraz upadek z wysokości 1 m.

Fenix E30R to model, który w klasie latarek EDC o tej wielkości nie ma obecnie konkurencji rynkowej.

W zestawie:

- klips ,
- akumulator Fenix ARB-L18 (18650; 3500 mAh; 3,6 V; Li-ion) ×1 ,
- komplet uszczelek ,
- kabel USB ,
- krótka opaska na rękę (smyczka) (lanyard)


Ilość trybów 6
Maks. czas pracy: 70 h 30 min
Maks. strumień świetlny: 1600
Maks. zasięg: 203 m
Klasa szczelności: IP IP68
Zasilanie18650 × 1 , CR123A × 2
Źródło zasilania: port micro USB
Długość całkowita: 99 mm
Masa: 51 g
Średnica korpusu: 25,4 mm

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Ilość trybów 6
Maks. czas pracy: 70 h 30 min
Maks. strumień świetlny: 1600
Maks. zasięg: 203 m
Klasa szczelności: IP IP68
Zasilanie18650 × 1 , CR123A × 2
Źródło zasilania: port micro USB
Długość całkowita: 99 mm
Masa: 51 g
Średnica korpusu: 25,4 mm
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij