Kurtka Brandit M65 Giant czarna

399,00 zł
399,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Ciepła, całoroczna kurtka wzorowana na legendarnej M-65, w kolorze czarnym. Kurtka ma chowany w w stójce kaptur, 4 kieszenie (po dwie na piersiach oraz na pasie) oraz pagony na ramionach. Materiał z którego stworzono kurtkę poddano przebiegowi dekatyzacji, dzięki czemu uzyskano efekt sprania w stylu vintage.

Kurtka jest prawdziwym odwzorowaniem kroju M65 używanego przez amerykańską armię od czasu wojny w Wietnamie. Kurtka M65 to prawdziwa legenda - praktyczna, wygodna, pojemna, mocna. Posiada rzeszę miłośników-użytkowników na całym świecie. Spośród ciekawostek można powiedzieć, że często była wykorzystywana w filmach, a nosiły ją postaci kreowane przez takich aktorów jak Sylwester Stallone w Rambo czy Robert De Niro w Przylądku Strachu.

Stworzona z bawełny kurtka od wewnętrznej strony ma cienką podszewkę oraz zamek błyskawiczny, do którego łatwo oraz łatwo można przypiąć dodaną w zestawie ciepłą podpinkę zrobioną i wypełnioną syntetyczna tkaniną. Dla wygody posiadacza, podpinka jest ponadto stabilizowana guzikami wszytymi na wysokości karku oraz w rękawach. Od wewnętrznej strony wykonana pozostała w metodzie frotte poprawiającym komfort noszenia i podnoszącym własności termoizolacyjne. Dzięki podpince kurtka nadaje się do chodzenia o każdej porze roku.

Kolejnym zabezpieczeniem przed zimnem są mankiety regulowane rzepem (velcro) i ściągacze w pasie biodrowym i u dołu kurtki.

Model M65 zamykany jest suwakiem, który można ponadto zasłonić listwą zapinaną na zatrzaski, co umożliwi odpowiedniejsze utrzymanie temperatury pod kurtką oraz zabezpiecza przed przenikaniem silnego wiatru przez zamek błyskawiczny. Listwa chroni także blokowaniu się zamka spowodowanego gromadzeniem się brudu, kurzu, piachu oraz liści, a nawet zamarzaniu na nim wody bądź zbrylaniu się śniegu. Kurtka posiada także stójkę zabezpieczającą przed wiatrem, w której pod zamkiem błyskawicznym schowany został kaptur.

Model: M65
Kolor: czarny
Materiały:
- kurtka 100% bawełna
- podpinka 100% poliester

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij