Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

LORNETKA STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 OUTDOOR (4405) (LORN.STEIN/SAFARI.ULT 8X30)

Kod SKU: KAL.116519
Kod EAN: 4015649440502
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
1 050,00 zł Darmowa dostawa
Lubisz polowania na zwierzynę? A może po prostu chcesz obserwować przyrodę? Odpowiednia optyka to podstawa. Postaw na lornetki myśliwskie przystosowane do podglądania również ruchomych obiektów. Lornetki myśliwskie STEINER LORNETKA STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 OUTDOOR (4405) (LORN.STEIN/SAFARI.ULT 8X30) to profesjonalny produkt, który odpowie na Twoje oczekiwania. Zamów teraz z darmową dostawą.

LORNETKA STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 OUTDOOR (4405)

Krystaliczny, trójwymiarowy obraz bez ograniczeń

Słońce, deszcz i kurz - dzięki sprawdzonej solidnej konstrukcji Steinera, lornetka stawia czoła każdym warunkom pogodowym i umożliwia czyste, trójwymiarowe obserwacje nawet w ekstremalnych warunkach. 

Safari UltraSharp z nową, innowacyjną optyką

Optyka serii UltraSharp opiera się na sprawdzonej i okraszonej wieloma sukcesami serii Safari. Steiner wprowadza również nowy standard wykonania kompaktowej lornetki z zewnątrz.

Niesamowita jasność, nawet przy krawędziach, niewiarygodna ostrość i odwzorowanie kolorów, w każdych warunkach oświetleniowych, zapewniają żywe obrazy. Są to cechy, które zapewnia opracowana na nowo optyka, o wysokim kontraście. 

Teraz z praktycznym Sport-Auto-Focus Plus

 Punktem kulminacyjnym Safari UltraSharp 8 × 30 jest niezwykle żywy obraz oferujący głębię ostrości i realistyczne kolory. Modele Safari Steinera były testowane przez dekady i sprzedane w milionach egzemplarzy, dzięki czemu najnowsza seria jest tak doskonała.

System STEINER Sport-Auto-Focus sprawia, że obrazy widziane od 20 metrów do nieskończoności, są zawsze idealnie ostre, bez konieczności irytującej regulacji, w trakcie obserwacji. 

Innowacyjny STEINER Sport-Auto-Focus Plus oferuje dodatkowo kluczowy bonus: prosty manewr pozwala obserwować obiekty z bardzo bliska: od 2 do 20 metrów. Krótka skręt pokrętła w prawo i już mamy idealny obraz na krótkich dystansach. To sprawia, że Safari UltraSharp 8×30 jest niesamowicie praktyczny w użyciu i wielofunkcyjny - dla szerokiej gamy zastosowań.

Więcej informacji
Kod SKUKAL.116519
ProducentSTEINER
Kod EAN4015649440502
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:LORNETKA STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 OUTDOOR (4405) (LORN.STEIN/SAFARI.ULT 8X30)