Kolimator Bushnell Trophy First Strike Red Dot (730005)

699,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Celownik kolimatorowy z automatyczną regulacją poziomu jasności wykonany z lekkiego anodyzowanego na czarno aluminium.

Poziom jasności czerwonego punktu dostosowuje się automatycznie do poziomu światła otoczenia, w którym używany jest kolimator. Odpowiada za to mały czujnik umieszczony tuż pod soczewką, który działa jak mini fotokomórka wyłapująca natężenie światła z zewnątrz.

Tubus kolimatora został wypełniony suchym azotem i uszczelniony za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni kolimator odporny na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.

Celownik kolimatorowy Bushnell Trophy First Strike należy do grupy kolimatorów otwartych. Zastosowanie kolimatora pozwala na oddanie skutecznego i szybkiego strzału bez konieczności zgrywania mechanicznych przyrządów celowniczych: muszki i szczerbinki. Kolimator jest odporny na wstrząsy, które powstają podczas strzału oraz lekkie uderzenia mechaniczne np. podczas transportu na zamontowanym karabinku.

Pod korpusem znajduje się port na jedną płaską baterie typu CR2032. Montaż jest dopasowany do standardowej szyny Picatinny (22 mm). Kolimator posiada regulację plamki w pionie i poziomie.

Wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi Multi Coated, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

W zestawie z kolimatorem znajduje się: bateria 3V CR2032, mały i duży klucz imbusowy oraz pokrywa ochronna.

Dane techniczne
Zasilanie: bateria 3V CR 2032
Rozmiar punktu celowniczego: 5 MOA
Waga: 119 g
Długość: 52 mm
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij