Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek Spartac ASG SRT-20 elektryczny (SRT-01-011228)

Kod SKU: 011228
Kod EAN: 5902543011282
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
409,00 zł Darmowa dostawa
Hop-Up Jest, regulowany
Napęd / zasilanie Napęd elektryczny
Napięcie akumulatora [V] 8,4
Nazwa Replika karabinka SRT-20
Pojemność akumulatora [mAh] 1100
Pojemność magazynka [szt.] ~300
Prędkość wylotowa [FPS] ~410
Producent SPARTAC
Repliki elektryczne Karabiny/Karabinki
Restock Restock
Rodzaj magazynka Magazynek typu Hi-Cap
Średnica łożysk w GB [mm] 7
Tryb ognia Ogień pojedynczy, ciągły
Waga [g] 1900
Wersja gearboxa Gearbox v2
Wykonanie Tworzywo sztuczne + stal + ZnAl

Replika karabinka SRT-20

Rodzina replik spod szyldu SPARTAC wychodzi naprzeciw airsoftowcowm poszukującym dobrej jakości za rozsądną cenę. Głównym zabiegiem pozwalającym na obniżenie kosztów jest tu zastosowanie do produkcji części elementów (w tym korpusu) dobrej jakości tworzywa sztucznego w miejsce metalu. Jednocześnie w pełni metalowy gearbox (zapewniający ponad 400 FPS na pokładzie!) i dobrej klasy części mechaniczne zastosowane wewnątrz, czynią repliki SPARTAC równie skutecznymi na airsoftowym polu walki, co ich dużo droższe odpowiedniki.

Już chwilę po wyjęciu repliki z pudełka da się zauważyć bardzo staranne spasowanie poszczególnych elementów - brak tutaj luzów, nawet w tak newralgicznych punktach jak kolba czy łoże/chwyt przedni - co bywa bolączką wielu modeli. Do każdego SPARTACa dołączono w zestawie komplet niezbędnych akcesoriów, takich jak akumulator, ładowarka czy pas nośny - replika jest więc prawie od razu gotowa do akcji.

Większość głównych komponentów repliki wykonana została z tworzywa sztucznego. Są to m.in. korpus, chwyt przedni, kolba, przyrządy celownicze, tlumik dźwięku. Lufę zewnętrzną wykonano ze ZnAlu, natomiast skorupę magazynka oraz atrapę zamka - ze stali. Pomimo konstrukcji w przeważającej części z tworzywa sztucznego, nie odczujemy tutaj zbytnio nieprzyjemnego trzeszczenia materiału, znanego z większości "tanich" replik.

SRT-20 wyposażony został w chwyt przedni z kompletem montażowych szyn RIS 22mm. Umożliwiają one mocowanie całej gamy akcesoriów dodatkowych, takich jak celowniki optyczne, chwyty i oświetlenie taktyczne, etc.. Replika posiada ponadto teleskopową kolbę o regulowanej długości, zakończoną antypoślizgową stopką a także stałe, mechaniczne przyrządy celownicze. Lufa zewnętrzna została zakończona 14mm gwintem prawoskrętnym, na którym osadzono tłumik płomienia.

Dostęp do suwaka regulacji systemu hop-up uzyskujemy standardowo, po odciągnięciu rączki przeładowania. Z lewej strony korpusu znajduje się selektor trybu ognia/bezpiecznik. Sercem repliki jest solidny, w pełni metalowy gearbox typu v.2, wyposażony w komplet stalowych kół zębatych, łożyskowaną prowadnicę sprężyny i 7mm łożyska, dzięki któremu replika osiąga prędkość wylotową rzędu ~410 FPS prosto z pudełka.

Do repliki dołączono wykonany ze stal i oraz tworzywa magazynek typu hi-cap o pojemności 300 kulek. Akumulator mieści się wewnątrz kolby.

W zestawie znajduje się:
- replika
- magazynek
- akumulator
- ładowarka do akumulatora
- pas nośny
- wycior
- instrukcja obsługi

Więcej informacji
Kod SKU011228
ProducentSPARTAC
Kod EAN5902543011282
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Karabinek Spartac ASG SRT-20 elektryczny (SRT-01-011228)