Gaz pieprzowy WALTHER PROSECUR OC UV spray - 16 ml - strumień stożkowy (2.2012)

Special Price 25,00 zł

Normalna cena: 29,00 zł

LUB
Opis

Szczegóły

Dobrej jakości gaz pieprzowy Walther Pro Secur o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnej zamknięty w poręcznym i kompaktowym pojemniku z możliwością dopięcia do kluczy.


Seria Pro Secur stworzona przez renomowaną firmę Walther to jedne z najlepszych i najskuteczniejszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku.


Gaz obronny Walther Pro Secur stworzony jest na bazie organicznego związku - kapsaicyny, której stężenie w tym wypadku wynosi aż 10%, dzięki czemu efekty działania gazu utrzymują się nawet do 45 minut, a niniejszy gaz obezwładniający można stosować nawet wobec osób pod silnym działaniem środków odurzających lub alkoholu.


W związku ze swoją niezaprzeczalną jakością i skutecznością, gaz pieprzowy Walther Pro Secur jest stosowany przez profesjonalne służby ochrony i jednostki mundurowe, takie jak policja czy straż miejska. Gaz ten miotany jest w postaci stożkowej, na odległość do 2 metrów, dzięki czemu możemy zachować bezpieczną odległość od napastnika.


W składzie nowej generacji gazu Walther PRO SECUR znajdują się nanocząsteczki znakujące, widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym (UV). Dzięki temu po zastosowaniu gazu pieprzowego Walther PRO SECUR, skóra oraz odzież napastnika zostają dodatkowo pokryte (trwałość do kilku dni) niewidoczną gołym okiem substancją, która w przypadku schwytania sprawcy przez organy ścigania może stanowić wyraźny dowód przeciwko niemu.


Miotacz gazu jest oczywiście wyposażony w blokadę bezpieczeństwa, która uniemożliwia przypadkowe użycie, a dzięki niewielkim, kompaktowym wymiarom z łatwością można go umieścić nawet w małej kieszeni.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- strumień stożkowy
- zasięg: 2 m
- stężenie: 10 % OC
- 2 mln jednostek SHU
- czas działania: do 45 min
- wysokość: 8cm
- średnica: 2cm
- produkcja: WALTHER, NIEMCY
Opinie

Opinie o Gaz pieprzowy WALTHER PROSECUR OC UV spray - 16 ml - strumień stożkowy (2.2012)

nie testowany jeszcze
nie testowany jeszcze
Ocena
mariusz (Dodano 12.07.2014)
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Ocena
Daniel (Dodano 16.06.2014)
b.dobry
b.dobry
Ocena
Andrzej (Dodano 08.06.2014)
Bardzo malutki gaz który można schować "między
Bardzo malutki gaz który można schować "między palcami".
Ocena
DarekRG (Dodano 31.05.2014)
bardzo dobrej jakości
bardzo dobrej jakości
Ocena
Krystian (Dodano 27.05.2014)
Specjalnie wybrałem mały gaz, który zmieści się
Specjalnie wybrałem mały gaz, który zmieści się w każdej kieszeni. Do obrony przed pojedynczym napastnikiem wystarczy, a najważniejsza sprawa to, żeby w potrzebie mieć go pod ręką.
Ocena
mwilkos (Dodano 23.03.2014)
POTĘŻNA MOC! Na prawdę polecam. Przez przypadek
POTĘŻNA MOC! Na prawdę polecam. Przez przypadek odpalił mi w kieszeni (moja wina) i jakimś cudem mikroskopijna ilość dostała się do oka. Zwijałem się z bólu i nic nie widziałem przez jakieś 30min. Nie wyobrażam sobie dostać większą ilością w twarz. Przy okazji jak już sporo zmarnowałem postanowiłem wypsikać resztę. Zasięg jakieś 2-3m spokojnie, ilość pewnie wystarczy na kilku napastników. Polecam go wszystkim. Jest bardzo mały, dużego gazu często nie chce się nosić bo jest niewygodny, a tego praktycznie nie czuć w kieszeni.
Ocena
Mikołaj (Dodano 04.04.2013)
"potężna moc"
Tak jak mój poprzednik napisał "potężna moc przetestowałem sam na sobie dotykając jedną naprawde małą kropelką oko.”
Ocena
adam (Dodano 04.04.2013)
Gaz ma bardzo poręczny rozmiar.
Gaz ma bardzo poręczny rozmiar, jestem w stanie schować go w zaciśniętej pięści- to ważne bo nie prowokuje. Przypomina próbkę perfum.
Ocena
Marcin (Dodano 04.04.2013)
Moc tego gazu napewno nas wybroni z nieciekawej sytuacji.
Moc tego gazu napewno nas wybroni z nieciekawej sytuacji, napastnik będzie zaskoczony i odechce mu się dalszego ataku, polecam
Ocena
Sebastian (Dodano 04.04.2013)
Bestia
Postrach wszystkich miejskich zapałek i kieszonkowców , polecam
Ocena
whiteoxygen (Dodano 04.04.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij