Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur, spray punktowy, 10% OC, UV, 53 ml

Kod SKU: 2.2014
Kod EAN: 5907461686215
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
85,00 zł
  • strumień balistyczny (punktowy)
  • zasięg: 4,4 m
  • stężenie: 10 % OC
  • 2 mln jednostek SHU
  • czas działania: do 45 min
  • produkcja: WALTHER, NIEMCY

Gaz pieprzowy w PRO SECUR marki Walther to jeden z najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku. Gaz-spray pieprzowy obezwładniający PRO SECUR o wydłużonym działaniu jest nowością na polskim rynku. Strumień balistyczny jest kierowany wiązką do celu, działanie gazu występuje natychmiastowo. Możliwość użycia przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. przy wietrze.

Gaz charakteryzuje się bardzo dużym stężeniem środka obezwładniającego - 10% stężenie OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a). Dzięki temu efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu

W składzie nowej generacji gazu Walther PRO SECUR znajdują się nanocząsteczki znakujące, widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym (UV). Dzięki temu po zastosowaniu gazu pieprzowego Walther PRO SECUR, skóra oraz odzież napastnika zostają dodatkowo pokryte (trwałość do kilku dni) niewidoczną gołym okiem substancją, która w przypadku schwytania sprawcy przez organy ścigania może stanowić wyraźny dowód przeciwko niemu.

Więcej informacji
Kod SKU2.2014
ProducentWALTHER
Kod EAN5907461686215
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther Pro Secur, spray punktowy, 10% OC, UV, 53 ml
Więcej z WALTHER