Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

FORESTA

FORESTA
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Lubisz aktywność na świeżym powietrzu? Jeśli tak to bez wątpienia już na samym początku lata myślisz o odpowiednim zabezpieczeniu się przed komarami i kleszczami. W takiej sytuacji pozostaje tylko jedno wyjście: wybranie środka odstraszającego, który będzie jednocześnie bardzo skuteczny oraz bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i przyrody. Foresta właśnie to gwarantuje.

Czemu należy chronić się przed kleszczami i komarami?

Insekty, takie jak komary czy kleszcze, mogą przenosić bardzo groźne dla człowieka choroby, powodujące powikłania, a czasem nawet śmierć. Z tego powodu lepiej unikać ukąszeń, także w umiarkowanym klimacie. Nie pozostają one obojętne dla organizmu, na dodatek powodując np. swędzące miejsca po ukłuciach, jak to jest w przypadku komarów.

Aktywność kleszczy jest największa w maju oraz czerwcu, a następnie we wrześniu oraz październiku. To właśnie wtedy powinieneś szczególnie się zabezpieczać przed ich obecnością. Pamiętaj, aby po powrocie z lasu dokładnie obejrzeć i sprawdzić swoje ciało, szczególnie w okolicy szyi czy nadgarstków.

Zawsze miej pod ręką spray!

Odpowiedni środek zabezpieczający przeciw insektom jest czymś, co powinien mieć w swoim ekwipunku każdy, kto lubi przebywać na świeżym powietrzu. Jeśli regularnie chodzisz na spacer do lasu, organizujesz pikniki bądź też po prostu wyjeżdżasz na urlop, odstraszacz Foresta powinien znaleźć się w twoim bagażu. Zawiera on bardzo silne składniki odstraszające, m. in. DEET 30%, IR 3535 20% oraz GERANIOL 0,1%. Ich wysokie stężenie sprawia, że jest bardzo skutecznym preparatem na rynku.

Odstraszacz - czy to bezpieczne dla dzieci?

Jeśli jesteś rodzicem, na pewno zastanawiasz się, czy tego typu substancje są bezpieczne dla dzieci. Odpowiedź brzmi: tak, pod warunkiem, że ukończyły szósty rok życia. Odstraszacz Foresta posiada skład, który nie powoduje podrażnień i stworzony został z możliwie naturalnych składników, dzięki czemu nie jest niebezpieczny dla przyrody. Tego typu preparat jest przy tym tak silny, że możesz zabrać go również do krajów tropikalnych.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com