Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ESBIT

ESBIT
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Czy szukałeś kiedykolwiek termosu? Jeśli tak, to zapewne wiesz, jak trudno znaleźć taki, który będzie spełniał wszystkie wymagania. Na całe szczęście świetnie wiedzą o tym także producenci Esbit. Dlatego produkty, które tworzą, są robione z największą dokładnością. Ponadto w ofercie marki znajdziesz także m.in. ekwipunek do polowego gotowania, czy wygodne kubki.

Skąd wzięła się marka Esbit?

To był 1936 rok, kiedy twórcy firmy stworzyli swoją pierwszą kuchenkę paliwową. Od tamtego czasu przedsiębiorstwo skupia się na tworzeniu produktów, które doskonale sprawdzą się na wyjazdach, pozwalając na gotowanie smacznych oraz pożywnych potraw w każdych warunkach. Firma stawia sobie wyzwania tak, jak robią to jej główni odbiorcy: miłośnicy górskich wędrówek, którzy nie obawiają się ryzyka.

To niemiecka, rodzinna firma, która od 75 lat przechodzi z pokolenia na pokolenie. Jej siedziba znajduje się w Hamburgu. Od lat tworzy wokół siebie grono zadowolonych klientów, którym zależy na posiadaniu wysokiej jakości produktów. Słuchając ich, Esbit bezustannie rozwija się i poprawia swoje projekty.

Najważniejsze w podróży, czyli termos

W trakcie wycieczek w chłodniejsze dni nie ma nic przyjemniejszego od napicia się ciepłego napoju na szlaku. Dlatego wtedy termos powinien być nieodłącznym elementem wyprawy. Jednak niełatwo znaleźć dobry: powinien być wytrzymały, w miarę lekki, ale jednocześnie dobrze trzymający ciepło. Na całe szczęście wszystkie te wymogi spełnia Esbit VACUUM FLASK, który na dodatek posiada antypoślizgową powierzchnię, dzięki której nie wyślizgnie się z rąk. Jego ergonomiczny kształt na dodatek sprawi, że używanie go będzie po prostu przyjemne.

Nie tylko napoje, czyli ciepły obiad na wycieczce

Choć termos na płyny posiada wiele osób, jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem przydać się może też taki, który zmieści pożywny obiad. Model Esbit Food Jug przychodzi z pomocą, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał martwić się o posiłek w trakcie swojej wycieczki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com