Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Paliwo stałe Esbit Solid Fuel 6 x 14g

Kod SKU: PE.6X14
Kod EAN: 5908262162984
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
29,00 zł
Kuchnia turystyczna to coś, co nie umknie uwadze miłośników przygody. Ty też możesz przyrządzić ciepły posiłek podczas pobytu w terenie, wybierając odpowiednie kuchenki turystyczne. Bez względu na to, czy kochasz wyprawy pod namiot, czy wolisz survival, Kuchnia turystyczna – Kuchenki i paliwo ESBIT Paliwo stałe Esbit Solid Fuel 6 x 14g zawsze przyjdzie Ci z pomocą. Zamów teraz.

Paliwo stałe Esbit to wygodny w użytkowaniu, wydajny wkład opałowy do specjalnie zaprojektowanych kuchenek turystycznych.

W zestawie otrzymujemy 20 sztuk 4 gramowych kostek, palących się przez 5 minut każda. Każda kostka pakowana jest osobno, w wodoszczelnym opakowaniu.

Paliwo stałe Esbit wytwarzane jest z odwodnionej formaliny i amoniaku, ma postać sprasowanych białych kryształków. Podczas spalania nie emituje dymu, nie "iskrzy", wytwarza wysoką temperaturę, która umożliwia zagotowanie 0,25 L wody w przeciągu 5 minut.

Kostki zapalają się łatwo zarówno od zapałek jak i zapalniczki, po wypaleniu nie pozostawia praktycznie popiołu. Paliwo stałe oraz kuchenki zasilane tym źródłem paliwa są powszechnie stosowane przez miłośników outdooru i survivalu oraz wojsko i jednostki ratownicze na całym świecie. Idealnie sprawdzą się również przy rozpalaniu grilla.

Więcej informacji
Kod SKUPE.6X14
ProducentESBIT
Kod EAN5908262162984
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Paliwo stałe Esbit Solid Fuel 6 x 14g