Miło nam poinformować, że ten produkt został nagrodzony w plebiscycie TVN Turbo i został MĘSKĄ RZECZĄ 2012 w kategorii "Na co dzień".

Naszym klientom oraz widzom TVN Turbo serdecznie dziękujemy za głosy oddane na nasz produkt w głosowaniu SMS-owym.

Zestaw Gerber wyprzedził w głosowaniu trzy inne produkty nominowane w tej kategorii i otrzymał statuetkę "Męska Rzecz 2012" oraz możliwość używania tego zacnego tytułu.

Na uwagę zasługuję także fakt, że nasz produkt zdobył ten tytuł już po raz trzeci z rzędu! W poprzednich latach tutył ten zdobyły wiatrówka Hammerli CR20S w roku 2010 oraz krzesiwo Gerber Bear Grylls Firestarter w 2011 roku.

Zestaw taktyczny GERBER
Komplet praktycznie zapakowanych narzędzi niezbędnych w najróżniejszych sytuacjach awaryjnych czy ekstremalnych mogących przydarzyć się w podróży samochodem, łódką, motocyklem, czy quadem.

zestaw zawiera:

- saperkę składaną
Solidna saperka wykonana w całości z metalu. Saperka to nieodzowny element wyposażenia dla turystów, skautów, miłośników survivalu czy też jako element wyposażenia biwaku np. do zakopywania odpadów. Łopatki saperskie są także bardzo cenione przez kierowców w czasie zimy lub podczas jazdy w terenie.

- siekierę back paxe
Głowicę siekiery wykonano z kutej stali i osadzono na trzonku w sposób zapewniający
bezpieczną dla użytkownika i jego otoczenia pracę. Trzonek siekiery Gerber wykonano z nylonu
wzmacnianego włóknem szklanym co w praktycznie zapewnia jego mechaniczną niezniszczalność.
Rękojeść pokryto dodatkową gumą Gator Grip, której struktura i wysoka przyczepność gwarantuje
pewny i bezpieczny chwyt nawet mokrą czy zatłuszczoną dłonią.

- latarkę mag-lite 2D
W wielu krajach policja, wojsko, straż pożarna i służby ochrony zaufały latarkom MAGLITE. Tacy użytkownicy wiedzą, że ich odpowiedzialne zadania wymagają stosowania niezawodnego sprzętu. O niezawodności nawet w skrajnych warunkach świadczy fakt, że amerykańskie służby mundurowe uczestniczące w licznych interwencjach są wyposażone w latarki MAGLITE.

- multitool 600 (10 funkcji)
Ergonomiczny chwyt, solidna konstrukcja oraz dobrze wyselekcjonowany zestaw narzędzi powodują, że multitool Gerber 600 będzie przydatny w każdych warunkach i w wielu sytuacjach. Narzędzia jakie mamy do dyspozycji tomiędzy innymi: szczypce, śrubokręty, otwieracze, pilnik, nóż i inne.

- piłę składaną
Lekka, kompaktowa i jednocześnie wytrzymała i bezpieczna konstrukcja piły Gerber, powodują, że
warto ją mieć w swym ekwipunku podczas wypadów w teren i wyjazdów poza miasto.

- w zestawie pokrowiec z paskami antypoślizgowymi velcro

- wymiary pokrowca z zawartością: 300x275x75mm

Amerykańska firma GERBER od ponad 70 lat tworzy narzędzia, które nie tylko pomagają w rozwikłaniu codziennych problemów, ale także pomagają przywrócić nam poczucie niezależność.
Jeśli najdrobniejsza awaria przy rowerze, samochodzie czy w domu powoduje odruch sięgania po telefon zamiast po narzędzie, to czas na refleksję o własnej niezależności, która związana jest z podstawowymi potrzebami człowieka jak wolność i bezpieczeństwo. Oferowana gama produktów pozwoli na znalezienie odpowiedniego dla siebie narzędzia, które pozwoli na samodzielne rozwiązanie wielu typowych i nietypowych problemów dnia codziennego.