Opineo.pl jest niezależnym, najbardziej wiarygodnym i największym w Polsce portalem gromadzącym opinie konsumentów na temat konkretnych produktów zakupionych w poszczególnych sklepach internetowych. Opinie na opineo.pl to wyłącznie rzetelne oceny prawdziwych konsumentów, weryfikowane przed opublikowaniem (sprawdzane jest pochodzenie opinii, wiarygodność klienta, czyli autora opinii oraz aspekty techniczne, które mogłyby wpływać na generowanie fałszywej opinii). Serwis ten nie usuwa opinii klientów na życzenie firm sprzedających produkty, jak również nie umieszcza sugerowanych pozytywnych opinii na wyraźne życzenie sklepów, co świadczy wyłącznie o tym, że opinie dostępne na opineo.pl są wiarygodne, szczere i po prostu bezcenne dla potencjalnych klientów, wahających się jeszcze nad konkretnym zakupem lub szukających potwierdzenia, że produkt, który planują zakupić, spełni ich oczekiwania i zadowoli ich gusta.

Pragniemy poinformować, że dzięki naszym klientom i ich cennym opiniom, spośród tysięcy sklepów internetowych nasz sklep został zauważony, doceniony i zakwalifikowany do finału Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015. W rezultacie, sklep broń.pl zajął II miejsce w rankingu opineo.pl w specjalistycznej kategorii MILITARIA I SURVIVAL, co stanowi dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Cieszymy się bardzo i ze szczerego serca – dziękujemy.

Z roku na rok rośnie liczba klientów oceniających naszą firmę, a ich pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Każdy konsument wystawiając opinię ma możliwość wystawienia oceny za szybkość zrealizowanego zamówienia, poziom obsługi klienta oraz jakość zapakowanej przesyłki, a także może zadeklarować polecenie naszego sklepu innym. Jak się okazuje, po szczegółowych ocenach klientów odnotowaliśmy bardzo wysoką pozycję w rankingu. Poziom obsługi klienta nie jest dla nas bez znaczenia. To właśnie dla Was staramy się służyć fachową wiedzą, obszerną, a zarazem konkretną informacją, pomagamy dokonać trafnego wyboru spośród szerokiej gamy oferowanych produktów, starannie pakujemy przesyłki i błyskawicznie je wysyłamy. Stawiamy na profesjonalną obsługę - umożliwiliśmy klientom korzystanie z aktywnej opcji live-chatu na stronie naszego sklepu oraz uruchomiliśmy współpracę z programem PAYBACK.

99% klientów zadeklarowało, że poleca nasz sklep internetowy innym konsumentom - dziękujemy Wam za to!

Mamy świadomość, że wysiłek, jaki kładziemy w obsługę klienta nie idzie na marne, to właśnie Wy, nasi klienci, motywujecie nas do jeszcze lepszej pracy. Doceniamy to i jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za pozytywne recenzje i bardzo wysoką ocenę sklepu broń.pl.

- zespół pracowników broń.pl

nagroda opineo dla broń.pl

 

 

nagrody opineo.pl dla broń.pl