Opineo.pl jest niezależnym serwisem propagującym zakupy w internecie. Gromadzi opinie użytkowników o dokonanych przez nich transakcjach po to, by e-zakupy były jak najmniej ryzykowne.

Nasi klienci już od ponad trzech lat mają możliwość opiniowania zakupów w sklepie Broń.pl. Po każdej transakcji serwis opineo.pl wysyła do klientów maila z prośbą o dodanie opinii o zakupach w sklepie i zakupionych produktach. Warto zaznaczyć, że ponieważ jest to niezależny serwis, nasz sklep nie ma żadnej możliwości dodawania, edytowania lub usuwania opinii naszych klientów.

Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy od naszych klientów już 2000 pozytywnych opinii. Ogólna ocena zakupów w sklepie broń.pl to 9.3/10. Jesteśmy wdzięczni za to, że aż 99% naszych klientów jest gotowa polecić nasz sklep. To wszystko jeszcze bardziej motywuje nas do lepszej pracy dla swoich klientów.

Sklep bron.pl został wyróżniony w nowej kategorii Militaria i Survival, utworzonej dla Rankingu Sklepów Internetowych 2014, posiada także Znak Jakości "Q" jako sklep o dobrej reputacji i wysokiej jakości towarów. Uczestniczymy również w programie "Słucham Swoich Klientów", dzięki czemu sklep uzyskał odpowiedni certyfikat zaświadczający o zapoznawaniu się z bieżącymi opiniami klientów w celu usprawniania systemu obsługi.

Warto podkreślić, że nasz sklep od wielu lat zdobywa nagrody i wyrównienia nie tylko w serwisie Opineo.pl W ubiegłym roku sklep Broń.pl został uhonorowany godłem "Złoty Laur Klienta 2013" w kategorii sklepy z bronią. To już piąty raz kiedy nasz sklep zyskał uznanie w tym najważniejszym sondażu konsumenckim w Polsce.