Zestaw Medyczny BCB "First aid"

69,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Prezentowany przez nas Zestaw medyczny BCB „First Aid” stanowi komplet konieczny do udzielenia pierwszej pomocy i opatrzenia większości ran i urazów, bez którego żaden odpowiedzialny myśliwy, survivalowiec czy miłośnik outdooru nie ruszy się z domu o krok.

Zestaw został umieszczony w opatrzonej podpisem „First Aid” czerwonej torbie, którą, właśnie dzięki rzucającej się w oczy barwie, można natychmiast znaleźć w plecaku w sytuacji gwałtownej potrzeby udzielenia pomocy. Nie jest to jednak zwykły czerwony worek – to zaskakująco lekki i wyjątkowo trwały pokrowiec, który dzięki swojej nieprzemakalności chroni zawartość przed wilgocią, a jest to bardzo ważne, zwłaszcza przy przechowywaniu artykułów medycznych. Zamyka się go poprzez zrolowanie jego górnej części i zapięcie jej na zatrzask – dzięki temu, po wykorzystaniu części materiałów, pozostałe nie będą przewracać się w pokrowcu, tylko zostaną pewnie zapięte, a wolne miejsce w plecaku nie będzie zmarnowane. Gdy zapas materiałów medycznych się skończy, warto sobie ten worek zachować: dość pojemny, w pełni wodoodporny, jednolitrowy pokrowiec z pewnością znajdzie zastosowanie podczas innych wypraw na łono natury.

Oczywiście nie tylko w worku tkwi siła produktu. Brytyjska firma BCB zadbała o wyposażenie zestawu w najpotrzebniejsze artykuły medyczne najwyższej jakości. W skład tego doskonale przemyślanego kompletu wchodzą:

- karta z oceną stanu poszkodowanego
- wytrzymałe rękawiczki medyczne (z winylu ) odporne na działanie tłuszczów i innych substancji lipofilnych
- składane nożyczki
- wodoodporne sterylne plastry
- wodoodporny plaster oddychający ( w cielistym kolorze )
- antyseptyczne chusteczki
- agrafki
- bandaż sterylny
- antyseptyczna gaza parafinowa uśmierzająca ból ( na poparzenia, uszkodzenia popromienne i otarcia )
- chusta trójkątna
- plastry z opatrunkiem
- sterylne paski do zamykania ran
- bandaż elastyczny
- instrukcję pierwszej pomocy
- lekki worek wodoodporny w kolorze czerwonym ( pojemność 1L )

Apteczka to obowiązkowy punkt na liście wyposażenia każdego, kto ceni sobie swoje zdrowie i życie, a także zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystko można w życiu przewidzieć – zwłaszcza na niebezpiecznej wyprawie z dala od cywilizacji. Zestaw medyczny BCB „First Aid” stanowi najlepszy komplet tego rodzaju.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- masa: 108 g
- wodoodporny worek o pojemności 1L
Opinie
zamawiam Zamknij