Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

WILD WILLY

WILD WILLY
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Wild Willy

Zarówno na krótkiej, jak i długiej wycieczce chcesz mieć jak najmniejszy bagaż (no któż lubi nosić zbędne toboły?). Z drugiej jednak strony lubisz jeść pyszne i pożywne jedzenie i przekąski. Z pomocą przychodzi Ci firma Wild Willy!

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Wild Willy proponuje głównie suszone mięsa (wołowina i jelenina) oraz chipsy z bobu. Już tylko na podstawie tych informacji można śmiało stwierdzić, że ich przekąski są bardzo pożywne. Nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, wzmacniaczy smaku i pustych kalorii. Co w takim razie zawierają? W swoim topowym produkcie Wild Willy potrzebuje aż 300g wołowiny, aby dla Ciebie ususzyć 100g. Wybierają jedynie szynkę wołową pochodzącą z krów hodowanych w Polsce. Co też ważne, choć marynata jest autorska, cały proces suszenia jest tradycyjny, na olchowym drewnie.

Szybkie i lekkie przekąski, które mogą Ci towarzyszyć w każdej podróży

Topowe produkty, czyli Wołowina i Jelenina Wild Willy są pakowane w opakowania po 30g, chipsy z bobu po 100g. W praktyce oznacza to, że te szybkie przekąski zdecydowanie zmieszczą się do każdego plecaka i nie obciążą Cię zbytnio. Z drugiej jednak strony są to pełnowartościowe źródła białka z korzystnym amiogramem.

Jedzenie gotowe na wszystko

Producent przewidział, że plecak, w którym będą jego produkty może Ci towarzyszyć w najróżniejszych warunkach pogodowych. Dlatego też produkty Wild Willy zapakowane są w wytrzymałe i wodoodporne torebki. Dzięki temu energię na podbój świata podczas wyprawy możesz zjadać nie tylko, gdy świeci piękne słońce, ale i podczas mgieł i najgorszych ulew.

Bogactwo smaków dla ludzi głodnych wrażeń

Dostosowaliśmy naszą ofertę zarówno dla osób, które wolą łagodniejsze, jak i pikantniejsze smaki. Jeśli interesują Cię chipsy z bobu, możesz wybrać klasyczne o smaku solonym lub BBQ. Wielbicielom mięs proponujemy: jeleninę, wołowinę klasyczną, o smaku BBQ, paprykową lub paprykową bardzo ostrą, mamy także wołowinę z żurawiną. Wszystkie te przysmaki są bezglutenowe i robione ręcznie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com