Wiatrówka Swiss Arms P92 (288709) 4,46 Cybergun

699,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P 92 to wykonany niemal w całości z metalu, pistolet pneumatyczny na CO2, strzelający stalowym śrutem BB kalibru 4,46 mm.


CyberGun Swiss Arms P 92 FULL METAL to solidna wiatrówka o metalowej konstrukcji, która wpływa na odczuwalny ciężar 1100 g.


Pistolet jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w wysuwanym magazynku o pojemności 21 kulek BB. Markowa kapsuła CO2 umożliwia oddanie około 80 strzałów z wyrównaną prędkością początkową.

W wiatrówce zastosowano system blow-back, dzięki czemu po każdym strzale ma miejsce energiczny odrzut zamka do tyłu, doskonale naśladujący mechanikę broni palnej. Powracający zamek napina również kurek i wprowadza do komory kolejny śrut, który po wystrzeleniu osiąga prędkość ok. 95 m/s. Po wystrzeleniu ostatniej kulki BB, zamek pozostaje w tylnym położeniu, jego zrzucenie odbywa się poprzez naciśnięcie dźwigni zatrzasku zamka.

W wiatrówce CyberGun Swiss Arms P 92 FULL METAL zastosowano także system BAXS, odpowiedzialny za podkręcenie wylatującej kulki, efektem czego jest zwiększenie celności strzału.


Pistolet posiada stałe przyrządy celownicze, oznaczone białymi kropkami, co znacznie ułatwia zgrywanie muszki i szczerbinki na celu, zwłaszcza przy słabym świetle.

Mechanizm spustowy działa w dwóch trybach SA (Single Action) oraz DA (Double Action), możemy zatem strzelać dynamicznie (bez wstępnie napiętego), jak i bardziej precyzyjnie (z kurka napiętego). Bezpiecznik skrzydełkowy jest dwustronny, co umożliwia wygodną obsługę wiatrówki osobom prawo- i leworęcznym.

W przedniej części szkieletu znajduje się zintegrowana szyna akcesoryjna 22 mm, pozwalając na mocowanie wybranych akcesoriów, np. latarki czy znacznika laserowego.

Okładziny rękojeści są teksturowane, dzięki czemu pistolet pewnie leży nawet w spoconej dłoni.


Na zamku oraz okładzinach naniesiono oznaczenia Swiss Arms, szwajcarskiego producenta broni.

CyberGun Swiss Arms P 92 FULL METAL to solidnie wykonana wiatrówka, która zapewnia sporo rozrywki podczas wspólnego strzelania ze znajomymi lub rodziną.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: CyberGun
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: okrągły stalowy 4,46 mm BB
Zasilanie: kapsuła 12 g CO2
Materiał: metal + polimer
Długość całkowita: 217 mm
Prędkość początkowa: 95 m/s
Pojemność magazynka: 21 kulek
Masa: 1100 g
Opinie
zamawiam Zamknij