Wiatrówka Smith&Wesson M&P 40 TS Blow-Back 4,46mm (5.8318)

699,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Gazowa wiatrówka Smith&Wesson M&P 40 TS wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego natomiast zamek z metalu.

Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka. Umieszczona w magazynku kapsuła wkręcana jest za pomocą solidnej śruby imbusowej (klucz w zestawie). Jedna kapsuła pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Chwyt pistoletowy oraz zatrzask magazynka posiadają antypoślizgowe teksturowanie, co w połączeniu z matową powierzchnią całego szkieletu ułatwia wygodne i pewne operowanie pistoletem.

Wiatrówka posiada dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy z czerwonym oznaczeniem, informującym o gotowości do strzału. Przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropek, ułatwiające szybkie zgrywanie muszki i szczerbiny na celu.

Szkielet posiada wyodrębnioną szynę akcesoryjną RIS 22 mm, pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie, np. laserowy znacznik celu lub latarkę do strzelania przy słabym świetle.

W magazynku mieści się 15 stalowych kulek BB 4,46 mm.

W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- magazynek,
- klucz imbusowy.

Dane techniczne
Model: M&P 40
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Prędkość początkowa: 120 m/s
Pojemność magazynka: 15 szt
Blow back: jest
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 680 g
Długość: 192 mm
Kolor: czarny
Producent: Umarex/Smith&Wesson, Niemcy

]]
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij