Wiatrówka SMITH & WESSON M&P (5.8093) 4,46

329,00 zł Darmowa dostawa
LUB
Opis

Szczegóły


Wiatrówka Smith&Wesson M&P
to pneumatyczna wersja pistoletu stworzonego dla wojska i policji w ramach amerykańskiego programu obrony U.S. Homeland Defense. Nowoczesne wzornictwo i ergonomia oraz tradycyjna niezawodność to główne zalety pierwowzoru, który powstał w 2005 roku na bazie modeli Sigma oraz SW99. Powyższe cechy przeniesiono także do wiatrówkowej repliki M&P, bez wątpienia zadowoli ona każdego miłośnika rekreacyjnego strzelania podczas spotkań z przyjaciółmi, a także osoby pragnące doskonalić swoje umiejętności strzeleckie.

Pistolet Smith&Wesson strzela kulkami stalowymi kalibru 4,46 mm (tzw. BB), w tym modelu cała objętość gazu uwolnionego z kapsuły zostaje użyta do wystrzelenia śrutu, dzięki czemu kulka ma zdumiewającą siłę przebicia, co można doskonale zaobserwować strzelając do celów miękkich, takich jak plastikowe butelki z wodą, puszki czy owoce.

Szkielet wiatrówki wykonano z wysokiej jakości polimeru o doskonałych właściwościach antypoślizgowych i dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Zamek M&P jest w całości metalowy, co zapewnia jego długą żywotność i realistyczny ciężar wiatrówki, zbliżony do palnego oryginału.

S&W M&P jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2 instalowaną w chwycie w taki sposób, że możliwa jest jej szybka wymiana. Dzięki zastosowanemu systemowi gazowemu kulki są wystrzeliwane z dużą prędkością początkową, wynoszącą około 120 m/sek. Z jednej kapsuły można oddać nawet do 80 strzałów na odległość kilkunastu metrów i w dobrym skupieniu.

W tylnej części zamka zamontowano szczerbinkę TRU-GLO, na której znajdują się dwie fluorescencyjne kropki, ułatwiające szybkie celowanie. Jest to również bardzo ważne, gdy chcemy postrzelać np. przy wieczornym grillu lub poćwiczyć w słabo oświetlonych miejscach. Dodatkowo muszka posiada białą kropkę, co czyni strzelanie jeszcze prostszym, nawet przy prowadzeniu szybkiego ostrzału.

Wiatrówka ta posiada szynę montażową 22 mm pozwalającą zainstalować dodatkowe wyposażenie, takie jak celownik laserowy albo latarka taktyczna. Pierwsze z tych akcesoriów pozwala szybko celować bez konieczności używania przyrządów celowniczych, a dzięki drugiemu możemy kontynuować zabawę nawet po zapadnięciu zmroku.

Wiatrówka pistolet Smith&Wesson M&P ma w rękojeści wymienny trwały metalowy magazynek mieszczący 19 kulek, zastosowanie wytrzymałego materiału gwarantuje jego wytrzymałość, nawet przy dynamicznym wyrzuceniu go z rękojeści. Blokowany podajnik oraz otwór załadowczy ułatwiają szybkie ładowanie kulek i błyskawiczny powrót do zabawy.

Mechanizm spustowy działa na zasadzie DAO (Double Action Only). Oznacza to, że możemy strzelać z samonapinacza spustu, oddając jeden strzał za drugim, bez konieczności ręcznego przeładowania. Dzięki temu można szybko oddawać strzały do różnych celów ćwicząc dynamiczne strzelanie.

Pistolet wyposażono w bezpiecznik, który umiejscowiono nad spustem, w idealnym miejscu na palec, przez co jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiatrówka jest bezpieczna, dodatkowo po jej odbezpieczeniu odsłania się czerwone pole, informujące że pistolet jest gotowy do strzału.

Wiatrówkę wykonano na licencji firmy Smith&Wesson USA, a oznaczenia tej firmy znalazły się na zamku, co zwiększa wartość kolekcjonerską tego modelu i gwarantuje najwyższą jakość wykonania, z jaką od wielu lat kojarzy się ta marka.


Wiatrówka Smith&Wesson M&P charakteryzuje się nowoczesną linią, dużą wytrzymałością konstrukcji i świetną celnością podczas strzelania na odległość do kilkunastu metrów. To doskonały wybór dla osób poszukujących niedrogiego pistoletu pneumatycznego o dobrych osiągach.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
- kaliber: 4,46 mm (kulki stalowe BB)
- typ śrutu: kulka stalowa BB (4,46 mm)
- metalowy wymienny magazynek
- zasilanie: kapsuła CO2 12g
- około 80 strzałów z jednej kapsuły
- pojemność magazynka: 19 szt.
- prędkość początkowa: 120 m/s
- system: Double Action
- bezpiecznik
- waga: 680 g
- długość całkowita:190 mm
- szyna akcesoryjna weaver 22 mm pod lufą
- oryginalne oznaczenia licencyjne "Smith&Wesson MP"
- każdy egzemplarz ma unikalny numer seryjny
- szkielet z nowoczesnego materiału ABS
- metalowy zamekEnergia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie

Opinie o Wiatrówka SMITH & WESSON M&P (5.8093) 4,46

ładna i mocna budowa, niskie koszty strzelania
ładna i mocna budowa, niskie koszty strzelania kapsuła + kulki,
łatwy w obsłudze dużo frajdy ze strzelania.
Ocena
Paweł (Dodano 08.11.2014)
super broń
super broń
Ocena
marcin (Dodano 14.04.2014)
Świetna wiatrówka w cenie do 300zł
Moją pierwszą wiatrówką był desert eagle compact baby. Byłem z niej zadowolony ale jak kupiłem S&W MP to mi szczena opadła.
Świetna waga,metalowy zamek i okładziny z polimeru.Szczerbinka z TRU-GLO świetnie nadaje się do celowania. Skupienie dobre w strzelaniu na 10 metrów.
Prędkość początkowa...Ogromna.

Jestem naprawdę zadowolony z wiatrówki i polecam ją każdemu.

Nie żałuje zakupu :)
Ocena
Bartosz (Dodano 05.04.2013)
Świetnie
Bierzcie ją w ciemno.Nie wiem czmu na forach pisza, ze to badziew.Strzela świetnie.Lepiej niż te walthery ppk i compacty.(sprawdzałem) Aha i niektórzy pisza na forach, ze lekki.Tylko, ze ci ludzie nie mieli nigdy w reku ostrej broni.Uwierzcie mi, pistolety palne nie sa ciezkie.Strzelalem z Glocka 17 i nie był ciezki.Przykład: Ten S&W 680gr. a palny Walther PPK 730gr Pistolet nie ma byc cieżki.Ma byc poreczny zeby latwiej bylo strzelać!!!
Ocena
Wisniowy (Dodano 05.04.2013)
BDB
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Za te pieniądze, naprawdę trudno wymagać czegoś więcej. Broń bardzo celna z 7m (100%w czarne), celna z 12m (75% w czarne). Lekka, poręczna, dobrze leży w dłoni. Łatwy załadunek naboju. Przydał by się jakiś aplikator do załadunku magazynków.
Wady: kiepska jakość obudowy (zatrzaski osłony rękojeści poluzowały się już po tygodniu, ale nie przeszkadza to w strzelaniu). Zauważalny spadek donośności pod koniec naboju.
Ocena
alf (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij