Wiatrówka Sig Sauer P226 (AIR-226F-177-12G-16-BLK) 4,5

Special Price 699,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 799,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Sig Sauer napędzana jest sprężonym dwutlenkiem węgla.

Posiada gwintowaną lufę i wzorowana jest na pistolecie Sig Sauer P226.

Materiał, z którego wykonano w większości replikę, to metal. Jedynie rękojeści zostały wykonane z tworzywa sztucznego, którego powierzchnia jest antypoślizgowa. Wiatrówka została oznaczona oryginalnie przez producenta bojowego pierwowzoru. 

Mechanizm spustu działa w trybie SA/DA (Single Action/Double Action) - aby strzelać, musimy najpierw napiąć kurek przy pomocy kciuka lub ruchem zamka (SA). Możemy także wykorzystać "samonapinanie" kurka, poprzez naciśnięcie spustu na całej jego długości, a następnie zwalnianie go, co spowoduje wystrzał. Aby napiąć kurek, musimy odbezpieczyć pistolet. Z lewej strony umieszczona jest dźwignia, za pomocą której możemy zwolnić napięty kurek (tzw. decocker). Pełni ona także rolę blokady, która uniemożliwia oddanie przypadkowego strzału. 

W tym modelu zastosowano magazynek rewolwerowy, ładowany śrutem grzybkowym typu Diabolo.

Prędkość śrutu to 137 m/s. Magazynek składa się z łącznika - na jego osiach obrotu przesuwają się dwa wianuszki rewolwerowe, w każdym mieści się 8 śrucin. Gdy opróżnimy jeden wianuszek, czyli wystrzelimy 8 pocisków, musimy obrócić magazynek o 180 stopni, by ponownie móc wystrzelić drugi wianuszek. Aby zwolnić magazynek, musimy przycisnąć umieszczony u nasady osłony spustu przycisk, przy chwycie z lewej strony repliki.

Wiatrówka została zaopatrzona w system blow-back (system odrzutu zamka do tyłu), co nadaje jej realizmu działania. System ten gwarantuje naprawdę silny odrzut wiatrówki, za każdym razem, gdy strzelamy. 

Replika została wyposażona w szynę RIS 22 mm, znajdującą się pod lufą, która umożliwia zaopatrzenie pistoletu w szeroką gamę dodatkowych akcesoriów, np. laserowy wskaźnik celu czy latarkę.

W komplecie z repliką otrzymujemy magazynek.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne
Model: Sig Sauer P226
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Prędkość początkowa: 137 m/s
Pojemność magazynka: 16 szt
Waga: 1150 g
Długość: 225 mm
Kolor: czarny
Spust: SA/DA
Producent: Sig Sauer, USA
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij