Wiatrówka pistolet WALTHER CP88 Kompensator (416.00.05) 4,5mm

999,00 zł Darmowa dostawa
LUB
Opis

Szczegóły


Najszybszy i najcelniejszy pistolet pneumatyczny z lufą gwintowaną. Na całym świecie wersja Competition jest używana przez strzelców do treningu typu Combat, i cieszy się bardzo dobrymi opiniami, jeśli chodzi o celność i niezawodność pod względem technicznym.

Model Walther CP88 Kompensator posiada szczerbinkę regulowaną w pozycji poziomej. Dla poprawienia wyników w celności firma Walther wprowadziła możliwość wymiany standardowych celowników na profesjonalne ze szczerbinką regulowana w pionie i w poziomie i podwyższona muszką.

Walther CP88 to wierna kopia WALTHERA P88, klasycznego pistoletu z grupy broni osobistej. Wykonano ją w całości z metalu, a nakładki na rękojeści - z plastiku lub drewna. Dzięki precyzyjnej budowie i niezawodnemu działaniu mechanizmów jest jednym z najchętniej kupowanych na rynku pistoletów.

W miejsce szczerbinki można - za pomocą specjalnej szyny - zamontować celownik kolimatorowy. Kapsuła CO2 montowana w rękojeści. Bezpiecznik skrzydełkowy dwustronny pozwala na obsługę pistoletu zarówno osobom lewo-, jak i praworęcznym. Wyprofilowania chwytu zapewniają stabilny uchwyt pistoletu podczas strzału.

Pistolet strzela w systemie SingleAction/Double Action. Strzał pojedynczej akcji można osiągnąć poprzez odciągnięcie kurka do tyłu i uruchomienie samonapinacza spustu.


W zestawie:
- polimerowa walizeczka
- 2 magazynki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
- lufa gwintowana
- wersja z atrapą kompensatora odrzutu - lufa 6 cali
- prędkość początkowa: ok. 130 m/s
- wymiary: 210 x 130 mm
- waga: 1150 g
- produkcja: UMAREX - WALTHER Niemcy
- 8 strzałowy
- kaliber: 4,5 mm
- kapsuła CO2 w rękojeści
- całkowicie metalowa konstrukcja


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie

Opinie o Wiatrówka pistolet WALTHER CP88 Kompensator (416.00.05) 4,5mm

Bardzo celna-Poleacm ...
Estetyczna wiatrówka, ładnie się prezentuje, bardzo celna nawet z dużej odległości.
Ocena
Tomasz (Dodano 05.04.2013)
fajna zabawka do celowania
jeśli ktoś lubi postrzelać do celu z krótkiej "broni" to ta na pewno się spisze. Co prawda nie ma takiej mocy jak długa ale i tak daje satysfakcje
Ocena
Szymon (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij