Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet wiatrówka UMAREX Trevox kal.4,5mm 1-strzał. spr. (2.4369)

Kod SKU: 2.4369
Kod EAN: 4000844652034
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
519,00 zł Darmowa dostawa
Nowy pistolet wiatrówkowy z klasycznie łamaną gwintowaną lufa oraz ergonomicznie zaprojektowanym chwytem.


Umarex Trevox 4,5 mm to nowy pistolet wiatrówkowy z klasycznie łamaną gwintowaną lufa oraz ergonomicznie zaprojektowanym chwytem.

Korpus oraz rękojeść pistoletu wyprodukowano z matowego polimeru, o ogromnej wytrzymałości na zepsucia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne.

W przeciwieństwie do drewnianych konstrukcji konserwacja polimerowej osady sprowadza się niemal tylko do utrzymania jej w ogólnej czystości.

 

Profilowana rękojeść repliki posiada anatomiczne nacięcia na palce oraz teksturowane panele co gwarantuje stabilny chwyt, oraz odpowiednią kontrolę nad pistoletem.

Wiatrówka ma klasycznie łamaną lufę, a kompresja powietrza dokonuje się przy użyciu tłoka gazowego.

 

Lufa zakończona jest trzykomorowym tłumikiem dźwięku, który efektywnie redukuje odgłos wystrzału oraz pomaga „łamanie lufy”.

Pistolet strzela śrutem diabolo 4,5 mm, miotanym z prędkością w granicach 150 m/s.

Za dokładność oraz powtarzalność wystrzałów odpowiedzialne są osiowo instalowana gwintowana lufa o długości 257 mm i mechanizm spustowy o dużej kulturze pracy.

W wiatrówce zastosowano manualny bezpiecznik przetykowy, jaki służy do blokowania spustu po skończeniu strzelania bądź na czas przejazdu.

Umarex Trevox 4,5 mm światłowodowe przyrządy celownicze w formie regulowanej w pionie oraz poziomie szczerbinki oraz stałej muszki.

System światłowodowy TRU-GLO umożliwia na szybsze zgrywanie przyrządów celowniczych i strzelanie w warunkach słabego światła.

Na komorze tłokowej znajduje się także szyna 11 mm, jaka zapewnia również montowanie lunety pistoletowej lub celownika kolimatorowego.

Umarex Trevox 4,5 mm to efektywny pistolet sprężynowy, który idealnie sprawdzi do nauki strzelania oraz rekreacji w gronie znajomych bądź rodziny.

 

Dane techniczne
-Kaliber: 4,5 mm
-Energia kinetyczna: poniżej 17 J
-Prędkość początkowa: 150 m/s
-Długość lufy: 257 mm
-Długość całkowita: 460 mm
-Waga: 1450 g
-Kolor: czarny

Więcej informacji
Kod SKU2.4369
ProducentUMAREX
Kod EAN4000844652034
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Pistolet wiatrówka UMAREX Trevox kal.4,5mm 1-strzał. spr. (2.4369)
Więcej z UMAREX