Pistolet wiatrówka UMAREX CP-SPORT CO-2 8 strzałowy kal.4,5 mm Diabolo gwint 8-strzał. CO2mm (412.02.02)

Pistolet wiatrówka UMAREX CP-SPORT CO-2 8 strzałowy kal.4,5 mm Diabolo gwint 8-strzał. CO2mm (412.02.02)

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet wiatrówka UMAREX CP-SPORT CO-2 8 strzałowy kal.4,5 mm Diabolo gwint 8-strzał. CO2mm (412.02.02)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 412.02.02
EAN: 4000844364111
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
669,00 zł
- lufa gwintowana
- sportowa wersja WALTHER CP-99
- prędkość początkowa: ok. 110 m/s
- wymiary: 180 x 130 mm
- waga: 600 g
- produkcja: UMAREX - WALTHER Niemcy
- 8-strzałowy
- kaliber: 4,5 mm
- długość lufy; 3,3 cala
- magazynek na kapsułę CO2 w rękojeści


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia. 


Wiatrówka pistolet Umarex CP-Sport to wierna replika sportowej wersji popularnego pistoletu samopowtarzalnego Walther P-99. Wiatrówkę wykonano z materiałów najwyższej jakości, co zapewniło jej dużą odporność na zużycie i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Precyzyjne dopasowanie elementów sprawia, że mechanizm działa płynnie i bezproblemowo, co znacząco przedłuża jego żywotność.


Zasilanie pistoletu CP-Sport stanowi 12-gramowa kapsuła CO2 montowana w atrapie magazynka umieszczanej w rękojeści. Amunicję Walthera stanowi śrut diabolo kal. 4,5 mm wystrzeliwany z prędkością około 110 m/sek. Gwintowana lufa gwarantuje wysoką precyzję strzałów oddawanych na odległość do kilkunastu metrów. Oprócz strzelania tarczowego, wiatrówka ta doskonale sprawdzi się w czysto rekreacyjnym strzelaniu do butelek, puszek i innych miękkich celów. Śrut jest ładowany do ośmiostrzałowego magazynka instalowanego wewnątrz zamka wiatrówki po jego uprzednim otwarciu.


W konstrukcji Walthera zadbano także o bezpieczeństwo użytkownika i osób postronnych, na szkielecie wiatrówki umieszczono bezpiecznik nastawny, po którego włączeniu niemożliwe jest oddanie przypadkowego strzału. Zalecamy odbezpieczanie pistoletu dopiero w chwili wprowadzania przyrządów na cel, dzięki temu będziemy mieć pewność, że śrut poleci wyłącznie w wybranym przez nas kierunku.


Walthera CP-Sport wyposażono w szynę RIS znajdującą się pod lufą, dzięki niej można wyposażyć wiatrówkę w dodatkowe akcesoria taktyczne, takie jak latarka (umożliwi ona strzelanie po zmroku lub w ciemnych pomieszczeniach) albo celownik laserowy (umożliwi on szybsze oddanie strzału, ponieważ wyklucza konieczność zgrywania muszki i szczerbiny na celu).


Walther, podobnie jak palny odpowiednik, posiada profilowany chwyt z teksturowaną powierzchnią, co pozwala strzelcowi trzymać broń stabilnie i pewnie, nawet podczas treningów strzelania dynamicznego.


Wiatrówka Walther CP-99 Sport to kolejna doskonała konstrukcja renomowanej firmy Umarex, wyglądem idealnie odwzorowuje swój palny pierwowzór, jakość wykonania i zastosowanych materiałów gwarantuje bezproblemowe i długotrwałe użytkowanie, a wysoka celność i powtarzalność strzałów czynią go idealnym narzędziem do treningu strzeleckiego, zarówno dla doświadczonych strzelców, jak i osób stawiających dopiero pierwsze kroki w świecie broni pneumatycznej. Niezależnie od przeznaczenia, zakup CP-99 przyniesie satysfakcję każdemu użytkownikowi.

Więcej informacji
Kod SKU412.02.02
ProducentUMAREX
Rodzaj zasilaniaCO-2 12g
Rodzaj lufyGwintowana
MagazynekTak
Tryb strzelaniaWielostrzałowe
Kaliber4,5 mm
Rodzaj śrutuDiabolo
Energia początkowaDo 17 dżuli
EAN4000844364111
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com