Wiatrówka pistolet UMAREX HPP (5.8156) kal.4,46mm BBs Blow Back

369,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły


Wiatrówka pistolet Umarex HPP, czyli High Power Pistol – pistolet o dużej mocy – to całkowicie metalowa broń pneumatyczna, wykonana z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących niezawodność i długotrwałe bezawaryjne użytkowanie.

Pistolet HPP zasilany jest 12-gramową kapsułą CO2, a piętnastonabojowy magazynek napełnia się kulkami stalowymi kalibru 4,46 mm. Kapsułę instaluje się w chwycie poprzez zdjęcie jednej z okładzin, umieszenie pojemnika z CO2 i dokręcenie śruby, aż do wyczuwalnego oporu. W konstrukcji zastosowano system blow-back, symulujący podczas strzelania odrzut zamka, który po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka pozostaje w tylnym położeniu, dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku broni ostrej. Prędkość wylotowa wystrzeliwanej kulki wynosi około 130 m/sek., co pozwala prowadzić celny ogień na odległość nawet kilkunastu metrów. Duża energia stalowego śrutu pozwala widowiskowo przestrzeliwać takie cele, jak puszki, butelki, pojemniki napełniane wodą, czy miękkie owoce. Umarex HPP gwarantuje doskonałą zabawę w gronie znajomych, a także pomaga rozwijać nasze umiejętności strzeleckie.

W dolnej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm pozwalająca na montaż dodatkowych akcesoriów, na przykład wskaźnika laserowego przyspieszającego celowanie albo latarki taktycznej umożliwiającej strzelanie w półmroku lub ciemności. Akcesoria te są dostępne w osobnych ofertach. Bezpieczeństwo zabawy wiatrówką zwiększa zastosowany bezpiecznik nastawny, którego przełączenie zapobiega oddaniu przypadkowego strzału. Zalecamy, aby po załadowaniu broni pneumatycznej zabezpieczać pistolet, dzięki temu nie wystrzeli ona w przypadkowej sytuacji, takiej jak upuszczenie lub zawadzenie językiem spustowym o jakąś przeszkodę. Wiatrówkę należy odbezpieczyć dopiero w chwili wprowadzania przyrządów celowniczych na obiekt, który chcemy ostrzelać.

Wiatrówka Umarex HPP posiada ergonomiczny teksturowany chwyt sprawiający, że pistolet pewnie leży w ręku, a jego dobycie z kabury odbywa się pewnie i precyzyjnie. Pistolet ten charakteryzuje się klasycznym wyglądem, nawiązującym do słynnych, niezawodnych konstrukcji pistoletowych, co doceni każdy miłośnik strzelectwa i militariów. Metalowa konstrukcja zapewnia odpowiednią masę wiatrówki, zbliżoną do wagi prawdziwej broni palnej. Niemiecka precyzja wykonania i zastosowane doskonałe materiały sprawiają, że HPP jest wytrzymały, bezawaryjny, pozwala oddawać celne strzały oraz uzyskiwać dobre skupienie trafień. Umarex to najwyższa jakość i ergonomia w przystępnej cenie, gwarantujemy satysfakcję z zakupu!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
Model: umarex hpp
Kaliber: 4,46 mm
Prędkość początkowa: 130 m/s
Rodzaj śrutu: Kulka stalowa BB 4,46 mm
Pojemnośc magazynka: 15 szt.
Zasilanie: 12 g kapsuła CO2
Waga: 815 g
Długość: 175 mm
Szyna akcesoryjna: 22mm picatinny


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij