Wiatrówka pistolet UMAREX DX17 (5.8187) 4,5

99,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pistolet wiatrówka DX17 został wykonany z tworzywa sztucznego oraz metalu. Zamek, elementy montażowe oraz mechanizmy wewnętrzne wytworzone został z metalu. Na chwyt naniesione zostało teksturowanie, które zapobiega ślizganiu się pistoletu w dłoni.

DX 17 strzela śrutem grzybkowym (tzw. Diabolo) 4,5 mm, kulistym (tzw.  BB) 4,5 mm oraz lotkami 4,5 mm. Magazynek na śrut BB mieści 15 sztuk śrutu, komora na śrut Diabolo - 1 sztukę.

Sprężynowy napęd wymusza na strzelcu każdorazowe odciągnięcie zamka przed oddaniem strzału. Napięta w taki sposób sprężyna porusza tłok nadający śrucinie prędkość początkową 60 m/s.

Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni przetykowa blokada umieszczony przed kabłąkiem spustu.

Wiatrówka wyposażona jest w światłowodową muszkę celowniczą. Zastosowanie przyrządów światłowodowych ułatwia i przyspiesza celowanie w warunkach słabszego oświetlenia - po zmierzchu, a także w zaimprowizowanej strzelnicy w pomieszczeniu zamkniętym.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS 22 mm, dzięki której do wiatrówki można zamontować dodatkowe akcesoria takie  jak celownik laserowy lub latarka.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Napęd: sprężynowy
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Długość lufy: 71 mm
Długość całkowita: 238 mm
Prędkość początkowa: 60 m/s (śrut BB) i 55 m/s (śrut diabolo)
Kolor: czarny
Waga: 439 g
Producent: Umarex, Niemcy
Opinie
zamawiam Zamknij