Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówka Gletcher USA JRH 941 kal.4,46BB Ekp<17J (GLJRH941) Gleczer

Kod SKU: GLJRH941
Kod EAN: 851393003037
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
549,00 zł Darmowa dostawa
Strzelectwo to Twoja pasja? Wiatrówki i akcesoria są tym, co powinno znaleźć się w Twoim ekwipunku. Są idealne dla początkujących i zaawansowanych strzelców. Strzelectwo – wiatrówka pistolet GLETCHER USA Wiatrówka pistolet Gletcher USA JRH 941 kal.4,46BB Ekp<17J (GLJRH941) Gleczer idealnie odwzorowuje model broni palnej. Zamów ją już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.

JRH 941

Opis marki GLETCHER

GLETCHER to amerykańska marka z wieloletnią tradycją pod którą produkowane są obecnie repliki broni palnej w wersji wiatrówkowej i ASG. Produkty sprzedawane pod marką Gletcher cechuje wyjątkowa jakość wykonania i dbałość o wszystkie szczegóły. Są one wiernymi replikami prawdziwej broni palnej. Większość mechanizmów jest ruchoma imitując działanie broni palnej.

Historia oryginału

Pistolet JRH 941 to replika broni palnej Jericho 941

Jericho 941 – pistolet samopowtarzalny skonstruowany przez Izraelską firmę Israel Military Industries i produkowany od roku 1990.
Konstrukcja broni wzorowana jest na czechosłowackim pistolecie CZ 75. Wraz z jego wejściem na rynek wprowadzono nowy rodzaj amunicji .41 Action Express (znany także jako .41 AE). Jericho produkowano początkowo w dwóch wersjach (rodzajach lufy) – jedna na popularną amunicję 9 x 19 Parabellum oraz druga na .41 AE. Magazynek został zaprojektowany tak, aby pasował do obu rodzajów amunicji (.41 ma zbliżone wymiary do 9x19). Niedługo po wprowadzeniu na rynek, pojawił się nowy nabój – .40 Smith & Wesson (.40 S&W), który szybko wyparł .41 AE. Oryginalny model Jericho 941 był dostępny na rynku tylko przez rok, po czym porzucono pomysł możliwości wymiany luf, a jako amunicję zaczęto stosować .40S&W. Późniejsza wersja compact Jericho 945 została wyposażona w lufę .45 ACP oraz 9 x 21mm IMI. Pistolety Jericho sprzedawane na rynku amerykańskim noszą nazwę Baby Eagle, w nawiązaniu do bardziej znanego i popularnego pistoletu firmy IMI – Desert Eagle.
Ten słynny pistolet jest obecnie wydawany armii izraelskiej i jednostkom sił specjalnych. Jest to doskonały przykład izraelskiej broni, która zyskała światowe uznanie i akceptację. Ten pistolet został stworzony jako broń podstawowa. W związku z tym projektanci nie mieli miejsca na kompromis. Ma doskonałą ergonomię, wysoką niezawodność i prostotę oraz jest wyjątkowo wygodny w strzelaniu

Opis wersji wiatrówkowej Gletcher JRH 941

Wiatrówkowa replika tej broni, model Gletcher JRH 941 to bardzo udana i bezawaryjna konstrukcja wiernie odwzorowująca oryginalną broń palną. Wszystkie elementy są w niej precyzyjnie wykonane.

To jeden z najmocniejszych pistoletów pneumatycznych na Co-2 na rynku.

Rozpoznawalny profil, wytrzymała konstrukcja mechaniczna i doskonała wydajność sprawiają, że ten pistolet jest gotowy do użycia w każdych warunkach. Tworząc liczne legendarne repliki, Gletcher nie mógł przegapić okazji do odtworzenia tego kultowego modelu. JRH 941 został zaprojektowany tak, aby wiernie naśladował oryginał.

Zamek pistoletu jest metalowy, korpus polimerowy.

Pistolet automatycznie ładuje kolejny pocisk z magazynka, bez konieczności każdorazowego ładowania. Magazynek pistoletu mieści aż 21 stalowych pocisków kulowych kalibru 4,46mm. Jedna kapsuła CO-2 wystarcza na wystrzelenie ok. 60 pocisków śrutowych.

Pistolet posiada zewnętrzny bezpiecznik zabezpieczający przed przypadkowym wystrzałem broni.

Spust działa w systemie DAO.

Wiatrówkowa replika pistoletu JERICHO 941 to wyjątkowa gratka dla kolekcjonerów broni. Legenda tego modelu sięga roku 1990 i jest z pewnością jedną z ciekawszych w historii konstruowania i produkcji krótkiej broni palnej.

Więcej informacji
Kod SKUGLJRH941
ProducentGLETCHER USA
Kod EAN851393003037
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Gletcher USA JRH 941 kal.4,46BB Ekp<17J (GLJRH941) Gleczer
Więcej z GLETCHER USA