Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówka Crosman PFAM9B Full Auto (PFAM9B) 4,46

Kod SKU: TM.78460
Kod EAN: 5902944125649
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
699,00 zł Darmowa dostawa
Strzelectwo to Twoja pasja? Wiatrówki i akcesoria są tym, co powinno znaleźć się w Twoim ekwipunku. Są idealne dla początkujących i zaawansowanych strzelców. Strzelectwo – wiatrówka pistolet CROSMAN Wiatrówka pistolet Crosman PFAM9B Full Auto (PFAM9B) 4,46 idealnie odwzorowuje model broni palnej. Zamów ją już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.

Wiatrówka Crosman Full Auto jest świetną repliką wojskowej Beretty M92. Strzelanie tym gazowym pistoletem wiatrówkowym jest możliwe za pomocą śrutu kulistego typu BB (4,46 mm). 12-gramowy nabój CO2 stanowi z kolei napęd i jest umieszczany w magazynku.

Magazynek może jednorazowo zawierać 20 sztuk śrucin. W konstrukcji mechanizmu spustowego wykorzystano system SA/DA (single action/double action). Strzelanie jest zatem następstwem napięcia kurka (kciukiem lub ruchem zamka) - w trybie single action lub napięcie kurka jest powodowane naciśnięciem spustu na całej długości i po zwolnieniu następuje strzał - w trybie double action.

Istotną zaletą wiatrówki Crosman jest możliwość strzelania zarówno pojedynczym ogniem, jak i całą serią. Zmianę rodzaju ognia umożliwia przestawienie obustronnego selektora umiejscowionego nad chwytem pistoletowym i będącego w zasięgu kciuka strzelca.

Ponadto pistolet ma system odrzutu zamka (Blow back) napinający kurek, a z kolei ruch powrotny zamka do przodu powoduje wprowadzenie śrutu do lufy, który następnie będzie wystrzelony z prędkością 137 m/s. Jeżeli w danym momencie magazynek jest pusty, zamek znajduje się w tylnej pozycji. Zwolnienie zamka następuje po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.

Warto również wspomnieć o specjalnej antypoślizgowej fakturze będącej na chwycie, która zapewnia wygodne i komfortowe trzymanie pistoletu, umożliwiające pełną kontrolę nad nim.

Stała muszka i szczerbinka stanowią przyrządy celownicze tej wiatrówki.

W komplecie poza wiatrówką są magazynek oraz klucz imbusowy.

Dane techniczne
Model: PFAM9B
Kaliber: 4,46 mm
Napęd: 12 g nabój CO2
Materiał wykonania: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 215 mm
Pojemność magazynka: 20 kulek
Prędkość początkowa kulki: 137 m/s
Waga: 1200 g
Producent: Crosman, USA

Więcej informacji
Kod SKUTM.78460
ProducentCROSMAN
Kod EAN5902944125649
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Crosman PFAM9B Full Auto (PFAM9B) 4,46