Wiatrówka pistolet Colt 1911 Custom Blow-Back (5.8317) 4,46mm BBs

699,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Colt 1911 Custom to efektownie wykonana replika pneumatyczna strzelająca śrutem stalowym BB, posiadająca również mocny system odrzutu zamka blow-back.


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2 montowaną w metalowym magazynku o pojemności 17 kulek BB o kalibrze 4,46 mm. Wystrzelone kulki osiągają prędkość około 90 m/s i z jednej kapsuły możemy oddać około 60 strzałów o wyrównanej prędkości.

Pistolet pneumatyczny Colt 1911 Custom, podobnie jak broń palna, został wykonany w całości z metalu. Klasyczna linia została jednak wzbogacona nowoczesnymi akcentami w postaci mosiężnej lufy, widocznej przez wycięcie w zamku. Tego typu zabiegi są stosowane przez firmy rusznikarskie specjalizujące się w customowaniu - czyli modyfikacjach broni wg indywidualnych życzeń użytkownika. Szkieletowy spust oraz "odchudzony kurek" to rozwiązania stosowane bardzo często w strzelectwie sportowym.


W nawiązaniu do klasycznej konstrukcji pistoletowej, wiatrówka Colt 1911 Custom posiada dwustronną blokadę spustu oraz działający bezpiecznik chwytowy, wymuszający poprawny i pewny chwyt.

Mocny system blow-back, zapewnia odczuwalną pracę zamka podczas strzelania, po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek pozostaje w tylnym położeniu.

Szkieletowa szyna w standardzie mil-std 1913 pozwala stosować wybrane akcesoria strzeleckie w postaci laserowego znacznika celu lub latarki.


Colt 1911 Custom 4,5 mm to wiatrówka, która zdecydowanie wyróżnia się wśród innych modeli replik dostępnych na rynku, co z pewnością docenią kolekcjonerzy i osoby szukające oryginalnego wzornictwa.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Umarex
Zasilanie: 12 kapsuła CO2
Materiał: Metal + polimer
Długość całkowita: 220 mm
Długość lufy: 127 mm
Pojemność magazynka: 17 BB
Prędkość początkowa: 90 m/s
Masa: 894 g
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij