Wiatrówka pistolet Beretta M92A1 Blow-Back (5.8144) 4,46mm

699,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Beretta M92A1 to wysokiej jakości replika pneumatyczna o ciężkiej metalowej konstrukcji, wyposażona w mocny system blow-back.

Wiatrówka Beretta M92A1 to pistolet pneumatyczny klasy premium, wykonany niemal w całości (poza okładzinami rękojeści) z metalu, co wpływa na solidny ciężar wynoszący aż 1061 g.


Beretta M92A1 zasilana jest 12 g kapsułą CO2, która miota stalowe śruty BB z prędkością 90 m/s oraz zapewnia efektowne działanie systemu blow-back. Kapsuła montowana jest w wysuwanym z rękojeści metalowym magazynku o pojemności 18 śrutów BB 4,46 mm.

Wspomniany system blow-back zapewnia mocny i odczuwalny odrzut zamka po strzale oraz napina kurek przed kolejnym strzałem, co z kolei wpływa na zwiększenie szybkostrzelności.

W wiatrówce zastosowany jest mechanizm spustowy SA/DA, co pozwala strzelać z napiętego kurka (Single Action) lub z tzw. samonapinania, czyli naciągnięcie kurka poprzez ściąganie języka spustowego (Double Action).


Podobnie jak w wersji palnej, wiatrówka Beretta M92A1 posiada dwustronny bezpiecznik nastawny, blokujący spust i chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

W przedniej części szkieletu znajduje się zintegrowana szyna w standardzie Picatinny/Weaver, służąca do montażu wybranych akcesoriów strzeleckich, np. laserowego znacznika celu lub latarki.


Beretta M92A1 to wiatrówka wykonana z ogromną precyzją i dbałością o detale, która oprócz samej przyjemności płynącej ze strzelania sprawdzi się również w treningu manualnym dla wszystkich doskonalących swoje umiejętności strzeleckie, np. w procesie starania się o broń palną.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Umarex
Zasilanie: 12 g kapsuła CO2
Materiał: metal + polimer
Długość całkowita: 215 mm
Długość lufy: 124 mm
Pojemność magazynka: 18 BB
Prędkość początkowa: 90 m/s
Masa: 1061 g
Opinie
zamawiam Zamknij