BERETTA

Beretta -  wiatrówki krótkie i karabiny zasilane CO2

Beretta to włoskie przedsiębiorstwo produkujące broń palną, o korzeniach sięgających aż 1526 roku.

Wtedy to bowiem odnotowano pierwszą wzmiankę o rusznikarzu z miasta Brescia - Bartholomeo Beretta, dostarczającym lufy do weneckich arkebuzów.

Oficjalna data powstania przedsiębiorstwa to rok 1680, od którego rodzinne przedsiębiorstwo Pietro Beretta produkowało broń wojskową i myśliwską sygnowaną inicjałami PB. Kolejną cezurą w dziejach tej historycznej firmy, jest wybuch pierwszej wojny światowej i związany z nią kontrakt na pistolet dla armii Beretta M1915. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, w którym firma wzbogaciła swoją ofertę o pistolety M1934 i M1935. Wspomniany model M1934 był m.in. elementem wyposażenia kultowego agenta Jamesa Bonda w czwartej części serii opowieści o angielskim agencie.

We współczesnych dziejach firmy, przełomowym momentem było wygranie konkursu na pistolet dla sił zbrojnych USA. Zwycięski włoski pistolet otrzymał wojskowe oznaczenie M9 i błyskawicznie stał się synonimem niezawodnej, nowoczesnej broni.

W 1995 roku utworzono Beretta Holding Group, w skład którego weszły Fabbrica d’Armi Pietro Beretta S.p.A., Beretta USA oraz Luigi Franchi. Od tego momentu holding Beretta nieustannie zajmuje się produkcją pistoletów, karabinków oraz broni myśliwskiej.

W wyniku współpracy niemieckiego koncernu Umarex oraz holdingu Beretta, powstała wysokiej jakości linia replik asg z licencjonowanymi oznaczeniami PB, oferująca klasyczne pistolety sprężynowe, repliki na CO2 oraz modele o napędzie elektrycznym. W naszej ofercie dostępne są niemal wszystkie licencjonowane repliki Beretta, począwszy od modeli M9/M92 w wielu wersjach, współczesnych pistoletów 90TWO i PX4 oraz karabinków Beretta ARX160.

Beretta

Chyba nie ma osoby interesującej się militariami, która nie wie, czym jest włoskie przedsiębiorstwo założone w XVI wieku przez rusznikarza z Brescii – Bartolomeo Berettę. Dziś to symbol najbardziej udanych pistoletów ostrych, które wykorzystywane są w służbach na całym świecie. Ale nie tylko.

Beretta – firma, której nikomu nie trzeba przestawiać

Ten włoski producent zajmuje się także przygotowywaniem wiatrówek krótkich oraz broni niezabijającej zasilanej CO2. Broń Beretta, bo o niej mowa, to jedna z najlepszych firm na świecie. Współcześnie powstają nie tylko pistolety i inna broń ostra dla służb w USA czy innych państwach, ale także doskonałe repliki ASG oraz wiatrówki dla miłośników militariów. To przede wszystkim doskonała jakość oraz perfekcja w wykonywaniu wszystkich broni – zabijających i niezabijających. To doświadczenie, które się ceni, a które stało się symbolem przez wieki.

Wiatrówki Beretta i wiele innych, czyli jakie są produkty tej kategorii?

W naszym asortymencie pistolety Beretta to jeden z najważniejszych produktów. Wszystkie z dostępnych tu rodzajów broni są wykonane ze starannością odwzorowania broni, które na co dzień znajdują się w kaburach profesjonalnych służb na świecie. Mechanizmy są niemalże identyczne, więc wrażenie z używania danej broni jest wyjątkowo prawdziwe i realistyczne. Warto dodać, że są to produkty zróżnicowane, dopasowane do potrzeb każdego odbiorcy, każdego miłośnika militariów na świecie.

Podkategorie – broń Beretta

W ramach kategorii produktów firmy Beretta można wyróżnić kilka podkategorii:

  • Pistolety repliki ASG: między innymi słynny model Beretta 92 FS.

  • Pistolety palne: na przykład model Beretta M9 Commercial.

  • Pistolety wiatrówki: w tym choćby Beretta APX Black.

  • Akcesoria do broni niezabijającej: magazynki, kabury i inne.

Wybierz pistolety Beretta i ciesz się posiadaniem symbolu

Przejrzyj cały asortyment, który przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz odpowiedni model pistoletu czy wiatrówki Beretta. Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź także inne kategorie z producentami broni do ASG czy wiatrówek. Zapraszamy!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)