Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BERETTA

BERETTA
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 30

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 30

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Produkcja broni nieraz związana jest z długą historią przedsiębiorstwa, ale rzadko kiedy aż tak! Beretta, oficjalnie założona w XVII wieku, od lat tworzy niepowtarzalne modele. Marka posiada linie dedykowane m.in. myśliwym czy osobom zajmujących się taktycznym survivalem. To marka, którą powinien zainteresować się każdy miłośnik broni

Pierwsze wzmianki już od XVI wieku

Beretta, a tak właściwie Fabbrica d’Armi Pietro Beretta, to włoskie przedsiębiorstwo, prawdopodobnie wywodzące się z Wenecji. Pierwsze wzmianki o osobie z takim nazwiskiem pochodzą z 1526 roku i dotyczyły ówczesnych rusznikarzy, zajmujących się właśnie produkcją broni palnej. Oficjalna działalność datowana jest na 1680 rok. Od początku swojego istnienia marka produkowała broń zarówno dla myśliwych, jak i dla wojska. Największy rozwój i popularność firmy związana jest jednak dopiero z wybuchem I wojny światowej.

W 1918 roku Beretta zapewniła włoskiemu wojsku jeden z pierwszych pistoletów maszynowych, który był dużą innowacją jak na ówczesne czasy. M1918 był bronią samoczynną i ważył nieco ponad trzy kilo.

Piersiówka dla każdego myśliwego od profesjonalistów

Firma, która od setek lat zajmuje się zaopatrywaniem myśliwych, doskonale wie, czego potrzebują. Dlatego w ich asortymencie można znaleźć również produkty, które uzupełnią plecak każdego pasjonata tego zajęcia, chociaż nie tylko. Piersiówka jest jednym z takich właśnie produktów. Dzięki niej zawsze będziesz mógł mieć przy sobie rozgrzewający alkohol, który w razie potrzeby postawi na nogi. Model DAN BARMORE „Hubertus” będzie doskonale sprawdzać się na polowaniach, także dzięki swojemu unikatowemu nadrukowi.

Włoska jakość jest zawsze w cenie

Włochy to kraj słynący z elegancji oraz luksusowych produktów. To również historyczna kraina, zamieszkana przez ludzkość już od czasów starożytności. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że takie firmy, jak Beretta powstały właśnie tam. Przez pięćset lat pozostające w tej samej rodzinie przedsiębiorstwo to zaś gwarancja nie tylko dobrej jakości, ale również stabilności i pewności, że nie zniknie zbyt szybko z rynku.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com