Wiatrówka pistolet Beretta APX Black (5.8327) 4,46mm

499,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Beretta APX Black to wykonana z dużą dbałością o szczegóły replika pneumatyczna, wyposażona w mocny system odrzutu "blow back" oraz metalowy zamek. Beretta APX 4,5 mm to jedyna na rynku licencjonowana wiatrówka, wzorowana na najnowszej konstrukcji strzeleckiej ze stajni Pietro Beretta.


Wiatrówka, podobnie jak broń bojowa, posiada nowoczesny design oraz wytrzymałą konstrukcję, opartą na polimerowym szkielecie oraz metalowym zamku.

Konstruktorzy główny nacisk położyli na ergonomię i funkcjonalność, nie zapominając jednak o efektownej, nieco futurystycznej stylistyce.

Wszystko za sprawą nowatorsko zaprojektowanego zamka z agresywnym ożebrowaniem, umożliwiającym pewne uchwycenie i przeładowanie na całej jego długości. Nowoczesną linię pistoletu podkreśla również ergonomiczny, antypoślizgowy chwyt z logo Beretta.


Wiatrówkę zasila 12 g kapsuła CO2 montowana w rękojeści. Wysuwany, metalowy magazynek mieści 19 stalowych śrutów BB 4,46 mm. Z jednej kapsuły oddamy około 50 strzałów z wyrównaną prędkością początkową. Mechanizm spustowy działa w trybie Double Action.

Pistolet został wyposażony w system "blow-back" zapewniający mocny i wyczuwalny odrzut zamka po strzale, porównywalny z bronią sportową małego kalibru.


Zgodnie ze współczesnymi standardami, szkielet posiada zintegrowaną szynę Picatinny MIL-STD-1913 pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie.

Beretta APX ma stałe przyrządy celownicze oraz suwakowy bezpiecznik nastawny, znajdujący się nad kabłąkiem po prawej stronie szkieletu. Kabłąk jest na tyle duży, że pozwala na strzelanie również w rękawicach.


Wiatrówka Beretta APX ma wymiary oraz ciężar zbliżony do broni palnej, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nie tylko do strzelania typowo rekreacyjnego, ale również do treningu manualnego, tj. zgrywania przyrządów celowniczych, ściągania języka spustowego oraz dobywania z kabury.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij