Wiatrówka Kral N-11 Lux 4,5 (KN11L45) Ekp<17J

Special Price 599,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 799,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

N-11 LUKS

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzania wykonywanych jest ręcznie.

N-11 LUKS to karabinek pneumatyczny z klastycznie łamaną lufą pochodzący z serii N. Ta nowość tureckiego producenta z pewnością zachwyci jakością wykonania, celnością i prędkością wylotową śrutu. Wiatrówka posiada lekkie syntetyczne łoże w kolorze czarnym odporne na uszkodzenia. Karabinek cieszy się dużą popularnością na rynkach zagranicznych dzięki mocnej sprężynie. Dwustopniowy spust, regulowana baka policzkowa oraz gumowy buttpad to dodatkowe atuty.

Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych N-11 LUKS został wyposażony  w szynę akcesoryjną (Weaver i jaskółczy ogon 11 mm) umożliwiającą montaż preferowanej przez strzelca optyki. Komfort strzelania znacząco został podniesiony dzięki ergonomicznemu teksturowanemu chwytowi typu AMBI. W zależności od rodzaju śrutu, prędkość początkowa może oscylować w granicy ok. 250 m/s.

*zestaw nie zawiera optyki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-masa wiatrówki: 4. 05 kg,
-długość lufy: 40 cm,
-długość całkowita: 125 cm,
-osada: polimer,
-prędkość początkowa: ok. 250 m/s,
-energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J.
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij