Wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER BREAKER S Silent 5,5 PCP-polimer (KPBS55) ekp<17J

1 949,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Puncher BREAKER S SILENT

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzania wykonywanych jest ręcznie.

Puncher BREAKER S SILENT to polimerowa wersja wiatrówki z tłumikiem. Konstrukcja BULLPUP sprawia, że wiatrówka jest nie tylko krótsza, ale i stosunkowo lekka. Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych Puncher BREAKER S SILENT został wyposażony  w szynę akcesoryjną (22 mm) umożliwiającą montaż preferowanej przez strzelca optyki. Zwraca również uwagę wysokiej jakości gwintowana lufa z odkręcanym tłumikiem dźwięku (gwint ½ UNF). Karabinek wyposażony jest w magazynek z automatyczną indeksacją (możliwość stosowania wkładki jednostrzałowej). Za bezpieczeństwo odpowiada prawostronny bezpiecznik manualny.

Puncher BREAKER S SILENT dysponuje kartuszem o pojemności 280 cc (200 bar) pozwalającym na długie strzelanie oraz regulatorem prędkości początkowej umożliwiającym dostosowanie parametrów strzału do dystansu oraz pomagającym efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w kartuszu pozwala uzyskać prędkość wylotową ok. 200 m/s (ok. 16 J). W przedniej części kartusza znajduje się wbudowany manometr. Napełnianie kartusza przeprowadza się za pomocą zaworu QuickFill używając do tego ręcznej pompki do PCP lub butli HP.

W zestawie:

-wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER BREAKER S Silent PCP-polimer kal.5,5mm
-2 szt. magazynków .22cal
-wkładka jednostrzałowa
-dolna szyna akcesoryjna ze śrubką
-mosiężny wtyk z uszczelkami

*zestaw nie zawiera optyki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

masa wiatrówki: 3. 30 kg,
długość lufy: 53. 5 cm,
długość całkowita: 73 cm,
kartusz: 200 bar/280 cc,
osada: polimer.
Opinie
zamawiam Zamknij