Wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER BREAKER CS Skull PCP-polimer kal.4,5mm ekp<17J

2 190,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

KRAL PUNCHER BREAKER CS Skull PCP

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzania wykonywanych jest ręcznie.

Puncher PUNCHER BREAKER CS Skull to polimerowa wersja wiatrówki z tłumikiem. Konstrukcja BULLPUP sprawia, że wiatrówka jest nie tylko krótsza, ale i stosunkowo lekka. Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych PUNCHER BREAKER CS Skull został wyposażony  w szynę akcesoryjną (22 mm) umożliwiającą montaż preferowanej przez strzelca optyki. Zwraca również uwagę wysokiej jakości gwintowana lufa z odkręcanym tłumikiem dźwięku (gwint ½ UNF). Karabinek wyposażony jest w magazynek z automatyczną indeksacją (możliwość stosowania wkładki jednostrzałowej). Za bezpieczeństwo odpowiada prawostronny bezpiecznik manualny.

PUNCHER BREAKER CS Skull dysponuje kartuszem o pojemności 280 cc (200 bar) pozwalającym na długie strzelanie oraz regulatorem prędkości początkowej umożliwiającym dostosowanie parametrów strzału do dystansu oraz pomagającym efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w kartuszu pozwala uzyskać prędkość wylotową ok. 250m/s (ok. 16 J). W przedniej części kartusza znajduje się wbudowany manometr. Napełnianie kartusza przeprowadza się za pomocą zaworu QuickFill używając do tego ręcznej pompki do PCP lub butli HP.

*Luneta ze zdjęc ma jedynie charakter poglądowy. Zestaw nie zawiera lunety.

MODEL: Breaker CS
KALIBER: 4,5
PRĘDKOŚĆ: 250 m/s
DŁUGOŚĆ LUFY: 535 mm
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 730 mm
POJEMNOŚĆ MAGAZYNKA: 14
CIŚNIENIE: 200 bar
WAGA: 3,30 kg

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij