Wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER Armour 4,5 (KPA45) ekp<17J

1 999,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Puncher ARMOUR – BLACK

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich.
Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzanie wykonywanych jest ręcznie.


Karabinek PCP Puncher ARMOUR – BLACK to futurystyczny bullpup. Układ bezkolbowy oraz czarny kolor podkreślają taktyczny charakter tej wiatrówki. Puncher ARMOUR - BLACK zasilany jest z metalowego kartusza o pojemności 280 cc o maksymalnym ciśnieniu 200 bar. Ciekawym rozwiązaniem jest ukrycie kartusza w efektownej aluminiowej osłonie. Zintegrowany manometr pozwala kontrolować ciśnienie w cylindrze, a tym samym poziom jego naładowania. Napełnianie kartusza może odbywać się przy pomocy standardowej butli HP (z użyciem odpowiedniej przejściówki) lub przy użyciu specjalnej ręcznej pompki do karabinków PCP. Karabinek charakteryzuje się znakomitą celnością i dużym zasięgiem. Dzięki zastosowaniu aluminium karabinek jest wyjątkowo lekki.

 
Karabinek pneumatyczny Puncher ARMOUR posiada wygodną dźwignię bocznego naciągu oraz magazynek z automatyczną indeksacją. Dodatkowymi atutami wiatrówki jest ergonomicznie wyprofilowany chwyt pistoletowy, regulowana baka policzkowa oraz zamontowany na dolnej szynie akcesoryjnej chwyt przedni. ARMOUR - BLACK imponuje detalami, takimi jak na przykład regulator prędkości początkowej, który pozwala dostosować parametry strzału do dystansu, a także pomaga efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu. Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych Puncher ARMOUR - BLACK został wyposażony w górną szynę akcesoryjną umożliwiającą montaż preferowanej przez strzelca optyki. Konstrukcja tej broni pneumatycznej umożliwia schowanie zapasowego magazynka. Za bezpieczeństwo odpowiada prawostronny bezpiecznik manualny. W zależności od rodzaju śrutu, prędkość początkowa może oscylować w granicy ok. 250 m/s.

Luneta ze zdjęć produktu ma charakter poglądowy.

W zestawie:

-wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER Armour 4,5 mm
-chwyt przedni na dolną szynę 22 mm z wysuwanym dwójnogiem
-szmatka do przecierania optyki
-walizka pomilerowa
-2 szt. magazynek .177 cal
-wkładka jednostrzałowa
-klucz imbusowy
-mosiężny wtyk z kluczem i uszcelkami

*zestaw nie zawiera optyki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-masa wiatrówki: 4. 10 kg,
-długość lufy: 53 cm,
-długość całkowita: 79 cm,
-kartusz: 200 bar/280 cc,
-osada: aluminium,
-prędkość początkowa: ok. 250 m/s
-energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Opinie
zamawiam Zamknij