Wiatrówka karabinek BEEMAN USA 10613GP GAS RAM + lun.4x32 k.4,5 do17J TRUGLO GW

689,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka BEEMAN 10613GP kal.4,5mm

BEEMAN to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich.

Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością.

BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie.

Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.


Model 10613 GP to karabinek pneumatyczny wyposażony w gazową spręzynę GP zapewniającą płynne i precyzyjne użytkowanie.

Beeman 10613 wyposażony został w automatyczny bezpiecznik który jest uruchamiany w momencie naciągnięcia sprężyny gazowej.


Polimerowa kolba typu Thumbole z pistoletowym chwytem jest bardzo wygodna i składna, polimer sprawia że karabinek jest stosunkowo lekki i wytrzymały na uszkodzenia.

Karabinek posiada mechaniczne metalowe przyrządy celownicze wyposażone w system TRU – GLO, poprawiający widoczność muszki oraz szczerbinki, specjalne tworzywo w jaskrawych kolorach przewodzi światło, dlatego patrząc przez te przyrządy widzimy trzy jaskrawe kropki.

Światło nie jest zasilane żadnym wewnętrznym źródłem, system pobiera je z otoczenia. Dzięki temu można strzelać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w półmroku oraz w zaciemnionych pomieszczeniach.


Dodatkowo karabinek wyposażony został w szynę do montażu optyki celowniczej (11 mm) oraz w zestawie posiada lunetę marki Beeman 4x32 z obejmami montażowymi.


Taktyczny wygląd nadaje wiatrówce wyjątkowy, militarny charakter.

 Wiatrówka posiada oczywiście lufę gwintowaną zakończoną koroną poprawiającą celność karabinka.

Przeznaczona jest do stosowania najpopularniejszego od lat na rynku śrutu ołowianego typu Diabolo tzn: szpic, grzybek, płaski oraz kulka ołowiana


Informacje dodatkowe:

- kaliber 4.5mm,
- luneta: 4x32,
- maksymalna prędkość: 260 m/s,
- łoże: syntetyczne,
- automatyczny bezpiecznik
- energia wylotowa śrutu: poniżej 17 J, wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij