Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówka Air Arms S510 TDR R/H (S510K17SX12RWO) 4,5 mm

Kod SKU: TM.92466
Kod EAN: 5902944119402
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
4 399,00 zł Darmowa dostawa
Pasjonuje Cię strzelectwo? Postaw na wiatrówki i akcesoria. Wiatrówki karabinki wyróżniają się dużą celnością oraz łatwością obsługi. Sprawdź, czym zaskoczy Cię Strzelectwo – wiatrówka karabinek AIR ARMS Wiatrówka karabinek Air Arms S510 TDR R/H (S510K17SX12RWO) 4,5 mm. Zamów ją już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.

Rozkładana wiatrówka z gwintowaną lufą, wyprodukowana przez firmę Air Arms. W wiatrówce zastosowano uchwyt napinania SL (skrót Side Lever - boczny naciąg) - zamek pracuje, jak w karabinku biathlonowym (2-taktowy) umożliwiający szybkie przeładowanie bez zmiany położenia broni, a nawet odrywania wzroku od celu.

UWAGA!!!
Do ładowania wiatrówek PCP konieczne jest źródło zasilania w sprężone powietrze: 
- butla, z której można przetoczyć za pomocą zestawu ładującego PCP - - zobacz produkt.

Powietrze wtłaczane lub przetaczane do zbiornika wiatrówki powinno być osuszone, co zapobiega korodowaniu. Zbiornik powinien być stale naładowany do poziomu ok. 30 BAR, dzięki czemu będzie się on sam uszczelniał.

Dla bezpieczeństwa zarówno wiatrówki, jak i użytkownika kartusz po przekroczeniu maksymalnej wartości napełnienia 250 BAR ulega trwałemu rozszczelnieniu pozwalając na bezpieczne ujście nadmiarowi sprężonego powietrza. Należy zatem pamiętać, że przekroczenie maksymalnego dopuszczalnego ciśnienia w kartuszu może w skrajnych przypadkach skutkować nieodwracalnym jego uszkodzeniem. Z tego powodu zalecane ciśnienie powietrza nie powinno przewyższać 190 BAR.  Maksymalne naładowanie zbiornika pozwala na oddanie do 40 strzałów równej mocy.

W komplecie znajduje się końcówka umożliwiająca ładowanie powietrza na dwa sposoby - ładowanie z pomocą pompki PCP lub przetaczanie powietrza z butli. Wiatrówka jest wyposażona w manometr, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie ciśnienia powietrza zgromadzonego w zbiorniku.

Wiatrówkę wyposażono w gwintowaną lufę wyprodukowaną przez niemiecką firmę Lothar-Walther o długości 390 mm.

Ładowanie śrutu odbywa się w łatwy sposób poprzez odciągnięcie rygla zamka (wspomnianego wyżej naciągu SL) do tyłu, co spowoduje obrót magazynka rewolwerowego mieszczącego 10 śrucin. Pchnięcie rygla do przodu powoduje wprowadzenie śrutu do lufy skąd zostanie on wystrzelony. Magazynek wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a od strony strzelca posiada on przezroczystą obudowę umożliwiającą kontrolowanie zapasu załadowanego śrutu.

Spust jest regulowany zarówno pod względem ciężaru, jak i długości drogi. Jego przetykowa blokada mechaniczna zabezpiecza przed oddaniem niezamierzonego strzału w wyniku przypadkowego ściągnięcia spustu.

TDR (ang. Take Down Rifle) oznacza karabinek rozkładany. Pełnej długości wiatrówkę można rozłożyć na trzy podstawowe elementy: kolbę, część główną (lufę, mechanizm spustowy wraz z zespołem magazynka, zespół zbiornika z zaworami i manometrem i szyną montażową) oraz tłumik dźwięku.

Kolba od spodu posiada uchwyt umożliwiający przenoszenie dwóch dodatkowych magazynków. W komplecie znajduje się tłumik wyciszający strzały, który można zarówno błyskawicznie zamontować jak i zdjąć. Kształt kolby jest symetryczny, przez co wygodnie do strzału mogą się złożyć strzelcy zarówno prawo, jak i leworęczni.

W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- 2x 10-strzałowy magazynek,
- tłumik, 
- zestaw kluczy imbusowych,
- walizka do przenoszenia wiatrówki.

Dane techniczne

Kaliber: 4,5 mm
Lufa gwintowana 
Prędkość początkowa: 240 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Długość lufy: 395 mm
Długość całkowita: 1030 mm
Maksymalne ciśnienie w zbiorniku: 190 bar
Ilość strzałów z pełnego zbiornika: 40
Pojemność magazynka: 10 śrucin
Waga: 2,8 kg
Producent: Air Arms, Wlk. Brytania

Więcej informacji
Kod SKUTM.92466
ProducentAIR ARMS
Kod EAN5902944119402
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Air Arms S510 TDR R/H (S510K17SX12RWO) 4,5 mm