Wiatrówka Heckler&Koch HK-45 4,46 CO2-12g (5.8185)

429,00 zł Darmowa dostawa
LUB
Opis

Szczegóły

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm to wierna replika z metalowym zamkiem, strzelająca kulkami stalowymi 4,46 mm, zasilana CO2. Podobnie jak w wersji palnej, wiatrówkę wykonano z metalu i lekkich, wytrzymałych polimerów. Zastosowanie metalowego zamka, zwiększa masę pistoletu, przez co mamy wrażenie obcowania z bronią palną. Wykorzystane materiały wysokiej jakości zapewniają odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem, czy zderzeniem z twardą powierzchnią.


W pneumatycznej replice znalazły się najważniejsze szczegóły konstrukcji H&K 45, tj.:

- ergonomiczna profilowana rękojeść o antypoślizgowej fakturze, umożliwiająca pewny chwyt podczas strzelania

- bezpiecznik skrzydełkowy, którego przełączenie zapobiega oddaniu przypadkowego strzału; takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczną zabawę, należy tylko pamiętać, by odbezpieczać wiatrówkę tuż przed oddaniem strzału, w ten sposób unikniemy sytuacji groźnych dla użytkownika i osób postronnych

- dwustronna dźwignia zwalniająca magazynek, co pozwala na sprawną wymianę magazynka zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne

- dolna szyna Picatinny, na której można zamontować dodatkowe akcesoria, takie jak celownik laserowy (przyspieszający celowanie na małych odległościach) albo latarka taktyczna (umożliwiająca kontynuowanie strzelania nawet po zapadnięciu zmroku

- system spustowy Single Action/Double Action, pozwalający na skrócenie drogi spustu (a co za tym idzie - oddawanie precyzyjniejszych strzałów) oraz strzelanie z wykorzystaniem samonapinacza.


Wiatrówka H&K 45 posiada metalowy, wyjmowany z rękojeści magazynek mieszczący 19 śrucin stalowych 4,46 mm, dzięki któremu możemy długo cieszyć się dynamiczną zabawą, bez konieczności częstego uzupełniania amunicji. 12-gramowa kapsuła CO2 montowana jest pod okładziną rękojeści, co pozwala na jej szybką i wygodną wymianę. Sprężony dwutlenek węgla wystrzeliwuje kulki z prędkością początkową 122 m/sek., co zapewnia zachowanie celności i dużej siły na dystansie do kilkunastu metrów. Podczas strzelania rekreacyjnego można przekonać się o dużej mocy wiatrówki, ustawiając jako cele puszki lub butelki z wodą, każde trafienie to gwarantowany widowiskowy efekt!


Pistolet Heckler & Koch HK45 to wiatrówka o nowoczesnej linii, ergonomicznej budowie oraz wygodnej obsłudze manualnej, co z pewnością docenią wszyscy miłośnicy współczesnej broni i strzelectwa rekreacyjnego. Firma HK to synonim jakości i wytrzymałości konstrukcji, zakupiona „czterdziestka piątka” z pewnością posłuży użytkownikowi przez długi czas i dostarczy sporo satysfakcji podczas treningów strzeleckich oraz spotkań na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Umarex
- materiał: metal + abs
- kaliber: 4,5 mm
- system DAO (double action only)
- typ śrutu: kulka stalowa BB 4,46 mm
- długość całkowita: 203 mm
- masa: 690 g
- prędkość początkowa: 122 m/s
- energia: < 3 J


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Opinie

Opinie o Wiatrówka Heckler&Koch HK-45 4,46 CO2-12g (5.8185)

Świetna jakość i moc!
Solidna konstrukcja, przyzwijcie ciężka jak prawdziwy pistolet. Bardzo dokładny, mocny.
Trzyma się go bardzo dobrze - świetnie. Mechanizm uwalniania magazynku jak i bezpiecznik bardzo dobrze działają i wygodne. Bardzo dobrze wykonana szyna do osprzętu. Warto do niego używać bardzo dobrej jakości BB i gazu!
Polecam z całą odpowiedzialnością. W razie pytań: celestrzeleckie@gmail.com
Ocena
JohnQ PPP (Dodano 20.03.2015)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij