Wiatrówka CZ P-09 (17537) 4,5

689,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka jest kopią pistoletu CZ P-09. Zasilana jest nabojem ze sprężonym dwutlenkiem węgla, który umieszczony jest w rękojeści.

W rękojeści ładowany jest również magazynek o pojemności 16 sztuk śrutu diabolo.

Celność wiatrówki została zwiększona dzięki gwintowanej lufie. Replika licencjonowana jest przez czeskie zakłady zbrojeniowe i naniesione zostały na nią oryginalne oznaczenia, tak jak w palnym pierwowzorze. Także wszystkie manipulatory są takie same. Wiatrówka posiada również unikalny numer seryjny.

Replika została wyposażona w system Blow Back, powodujący odrzut zamka przy strzale, co dodatkowo dodaje realizmu replice.

W replice umieszczona została szyna akcesoryjna standardu Weaver, znajdująca się pod lufą. Dzięki niej możliwe jest zaopatrzenie wiatrówki w oświetlenie taktyczne czy wskaźnik laserowy.

Mechaniczne przyrządy celownicze, znajdujące się w wiatrówce, to muszka i szczerbinka. Białe plamki, które naniesiono na przyrządy, umożliwiają celowanie w warunkach ograniczonej widoczności lub gdy mamy do czynienia z ciemnym celem (np. środek tarczy strzelniczej).

Do lufy możliwe jest dołączenie tłumika dźwięku. CZ P-09 należy do najnowszej generacji wiatrówek, które są kopiami znanych palnych pierwowzorów. Nowa funkcjonalność magazynka wpływa na zwiększoną celność, a równocześnie mamy do czynienia z idealnym odwzorowaniem oryginału.

Energia pocisku wynosi do 17J.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe


Kolor: czarny
Długość: 205 mm
Długość lufy: 94 mm
Napęd: CO2
Amunicja: Śrut diabolo
Kaliber: 4,5 mm
Pojemność magazynka: 16 szt.
Prędkość początkowa: 150 m/s
Waga: 702 g
Producent: CZ, Republika Czeska /ActionSportGames, Dania

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij