Termos obiadowy Esbit Food Jug 1,0 L

Special Price 149,00 zł

Normalna cena: 169,00 zł

LUB
Opis

Szczegóły

Termos obiadowy Esbit Food Jug 1 l jest wręcz idealny na wszelkie wypady poza miasto. Jest to jeden z ciekawszych produktów znanej na całym świecie marki Esbit.


Termos obiadowy Esbit Food Jug został wykonany ze stali nierdzewnej. Podwójne ścianki gwarantują doskonałą izolację, a antypoślizgowa powłoka uniemożliwia przypadkowe wyślizgnięcie się termosu z dłoni. W termosie przez wiele godzin można utrzymywać wysoką temperaturę, dzięki czemu przygotowany jeszcze w domu ciepły posiłek możemy zjeść później w terenie.


Zakrętka z bezpiecznikiem może służyć jako miseczka. Jego niewielka pojemność pozwala w wygodny sposób korzystać z niego także w biurze i samochodzie. To wszystko sprawia, że termos ten warto zabrać ze sobą na biwak, aby móc cieszyć się smacznym i ciepłym posiłkiem. Dzięki dobrym termosom nie trzeba martwić się o przygotowanie paleniska, o to, skąd weźmiemy opał i czym rozpalimy ogień.


Produkty Esbit to najwyższa jakość, funkcjonalność i prostota. Firma powstała w 1936 roku w Niemczech i od tego czasu dostarcza na rynek wyroby spełniające najwyższe standardy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Charakterystyka:
- pojemność: 1000 ml
- pokryty matową powłoką antypoślizgową
- średnica: 108mm
- wysokość: 190mm
- waga: 562g
Opinie

Opinie o Termos obiadowy Esbit Food Jug 1,0 L

Bardzo fajny termosik.
Bardzo fajny termosik, przydaje sie jak znalazł podczas wyjzadów na ryby.
Ocena
Grzegorz (Dodano 29.10.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij