Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

TAIDEA

TAIDEA
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Taidea

Taidea Technology to producent ostrzałek do noży i nożyczek. Firma działa na rynku od 2006 roku. Powstała na terenie Chin, w miejscowości Zhongshan. Produkty Taidea są dystrybuowane w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. Firma może pochwalić się również opatentowaniem kilkudziesięciu technologii. Wszystkie produkty dostępne są w różnych gradacjach, dzięki czemu łatwo możesz skompletować cały zestaw ostrzałek, używanych do różnych celów i w różnych warunkach.

Ostrzałki do noży w dobrej jakości i przystępnej cenie

W Polsce firma zdobyła uznanie konsumentów dzięki świetnemu stosunkowi jakości swoich produktów do ceny. Asortyment firmy obejmuje ostrzałki ręczne kuchenne, terenowe, kieszonkowe, ostrzałki elektryczne oraz kamienie wodne. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje ostrzałek wyprodukowanych przez firmę Taidea, jak również części zapasowe oraz kompleksowy system ostrzący.

Ostrzałka do noży niezbędna w każdej kuchni i w terenie

Dobrze naostrzone noże znacznie ułatwiają pracę w kuchni, która bez nich jest mniej sprawna i uciążliwa.Każdy, nawet najlepszy nóż jednak prędzej czy później zaczyna się tępić. Z tego powodu, porządna ostrzałka do noży powinna być na wyposażeniu każdego gospodarstwa domowego!

Ostrzałka ręczna dwukierunkowa – dwie powierzchnie ścierne

Ostrzałka ręczna Taidea (360/1200) TG1007 diamentowa świetnie nadaje się do ostrzenia noży kuchennych wykonanych ze stali lub ceramiki. Jej obsługa jest prosta i bezpieczna. Ostrzałka jest dwukierunkowa. Możesz w niej ostrzyć również tasaki. To niezbędny sprzęt każdego szefa kuchni czy miłośnika survivalu. Narzędzie oferuje dwie powierzchnie ostrzące: diamentową i ceramiczną o gradacji. 

Ostrzałka, która wygląda jak długopis!

Kieszonkowa ostrzałka T0905D to innowacyjny produkt, który wyglądem przypomina zwykły długopis. Dzięki małym rozmiarom możesz zabrać ją wszędzie, a przy tym jest uniwersalna. Możesz nią naostrzyć noże stalowe, ceramiczne i ząbkowane, a także haczyki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com