Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SEKUŁA

SEKUŁA
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Sekuła

Sekuła Archery to rodzimy producent akcesoriów łuczniczych oraz sprzętu niezbędnego w podnoszeniu umiejętności strzelania z łuku. Dzięki sprzętowi Sekuła Archery Twój trening wejdzie na jeszcze wyższy poziom, którego do tej pory nie udało Ci się osiągnąć. Wszystko dzięki najwyższej jakości i trwałości akcesoriów łuczniczych, szerokiej dostępności i świetnemu stosunkowi ceny do jakości.

Dlaczego właśnie Sekuła Archery?

Aby osiągnąć jak najwyższy poziom w łucznictwie, trzeba trenować i posługiwać się najlepszym sprzętem. Do robienia widocznych postępów przydadzą Ci się produkty Sekuła Archery. Dlaczego właśnie one? Są tworzone przez pasjonatów łucznictwa, którzy poza ogromnym zamiłowaniem do tej dziedziny sportu opierają swoją pasję na gruntownej wiedzy i świetnej komunikacji z użytkownikami. Z tego względu właśnie Sekuła Archery jest cenionym producentem wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów łuczniczych. Gwarancją jakości jest pasja połączona z polskim pochodzeniem asortymentu.

Co znajdziesz w ofercie Sekuła Archery?

W szerokim wachlarzu produktowym Sekuła Archery znajdziesz przede wszystkim:

  • tarcze słomiane;

  • strzały;

  • kołczany;

  • cięciwy;

  • akcesoria ochronne;

  • rękawice;

  • kable do łuku.

Dzięki nim możesz wyposażyć się całkowicie w najlepsze sprzęty do treningu łuczniczego. Zadbasz o swoje umiejętności oraz bezpieczeństwo, ale też zabezpieczysz kosztowny sprzęt łuczniczy.

Świetne maty celownicze od Sekuła Archery

Wyróżniającym się produktem w asortymencie Sekuła Archery jest mata słomiana celownicza. To idealny model dopasowany do początków przygody z łucznictwem. Mata słomiana wykonana jest ze słomy żytniej w gęstym splocie. Średnica 65 cm pozwala na trening strzelania z łuku, czy procy. Gęsty splot żytniej słomy wyraźnie poprawia wytrzymałość tarczy przy jednoczesnej niskiej wadze produktu. Tarcze możesz zawiesić na ścianie, drzewie, belce słomy, czy ustawić na drewnianym stojaku. Świetnie się też sprawdza w zestawieniu z papierową tarczą, którą można do niej bez trudu przypiąć.

Innym wariantem produktowym od Sekuła Archery jest również mata słomiana w rozmiarze 80 cm x 13 cm. To bardzo dobra propozycja dla średnio zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów. Grubsza struktura słomianki sprzyja wykorzystywaniu mocniejszych łuków do strzelania. Dlatego przyda się wszystkim, którzy wymagają od tarczy wysokiej wytrzymałości na mocne uderzenia zaokrąglonych grotów strzał. Korzystając z maty strzelniczej ze słomy żytniej, należy pamiętać o przechowywaniu jej w suchym miejscu. Ze względu na wykorzystanie naturalnych składników wilgoć może spowodować uszkodzenie maty.

Ogromny wybór akcesoriów strzelniczych na broń.pl

Już dzisiaj możesz skompletować swój ekwipunek treningowy i survivalowy w naszym sklepie internetowym. Wystarczy, że skorzystasz z widocznych kategorii i sprawdzisz, które z nich są Ci w tym momencie potrzebne. Nie zapomnij o nowościach i pojawiających się promocjach na świetny asortyment turystyczny, survivalowy i strzelniczy. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne! Zapraszamy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com